Нах*й з УЄФА. На росії почали розуміти, що у Європі їм нічого не світить

На росії потроху почали розуміти, що жодна з країн Європи не хоче мати з ними справу. Зокрема, це стосується і футболу. 

УЄФА уже виключила російські команди з усіх змагань під своєю егідою. Те саме зробила і ФІФА. Тому російські ЗМП (засоби масової пропаганди), розуміючи, що єврокубки їм не світять, почали розмірковувати, а що робити далі.

Росія може йти услід за кораблемPhoto by Getty Images

Так, почали говорити про можливість виступів російських клубів в Азійській лізі чемпіонів. Більше того, окупанти справді вірять у такий варіант виходу з ситуації і навіть готові залишити УЄФА та приєднатися до Азійської конфедерації футболу (АФК). 

Також вони вірять, що АФК і ФІФА дозволять їм це зробити. Мовляв, Інфантіно спробує ухвалити компромісне рішення, щоб залишити росію у футбольній родині. А АФК просто так погодиться прийняти нового члена, бо ж статут організації дозволяє. Лицемірство московитів аж зашкалює. Але чи потрібна країна-агресор і окупант, який розв'язав війну проти України та вбиває українців, в АФК – це вже інше запитання.

Утім, з усього потоку свідомості ЗМП, очевидно одне – за порєбріком починають розуміти, що в Європі їм більше нічого не світить і вони можуть йти слідом за кораблем.

Читайте також: Війна в Україні не турбує?! ФІФА готується знову прогнутися під росію

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також