НАКИПІЛО! Хотів розірвати контракт© Ексгравець збірної України розповів про виступи в Росії під час війни

Ексклюзив ПРОФУТБОЛ Digital

Ексгравець збірної України Тарас Михалик в ексклюзивному інтерв’ю ПРОФУТБОЛ Digital згадав період виступів за московський Локомотив, де він грав з 2013-го по 2019-й.

Михалик розповів чому не залишив країну-агресор з початком війни на Сході України.

Коли ще був Майдан, я часто міг включити щось у себе на планшеті, а партнери питали: “Що це ти там вмикаєш?”. Мені було цікаво, що відбувається в моїй країні. Коли вже війна почалася, часто питали, що і як. Тому що російське телебачення говорило одне, а питали, як воно насправді.

Були моменти, коли вже накипіло і хотів розривати контракт. Але мені радили заспокоїтися і дограти до кінця угоди, мовляв, “що ти собі там знайдеш, будеш закінчувати”. Товариші по команді підтримували і говорили на цю тему: “Ти допомагаєш, як можеш, а все інше..”

На професійному рівні Михалик грав за київські Динамо та ЦСКА, Закарпаття Ужгород, Локомотив Москва та луцьку Волинь. Футболіст ставав чемпіоном України (2 рази) та Росії (1 раз), володарем Кубків України (2 рази) та Росії (3 рази) та Суперкубку України (2 рази).

До московського клубу Михалик перейшов у червні 2013 року, до початку російської агресії. Втім в липні 2018 року футболіст підписав з клубом новий контракт.

Кар’єру професійного футболіста Михалик завершив влітку 2020 року. Зараз 37-річний волинянин працює помічником головного тренера Волинь-2.

Читайте також: Серед найкращих. Малиновський – в ТОПі Серії А за одним з ключових показників

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також