Намібія за 10 секунд: від сліз до шаленої радості. Відео

Збірна Намібії відчула усю палітру футбольних емоцій всього за декілька хвилин у матчі відбору на Кубок африканських націй.

Намібія без шансів програла Замбії в останньому матчі кваліфікації на Кубок африканських націй з рахунком 1:4 в гостях. Паралельно у цій групі Мозамбік вигравав із рахунком 2:1 у Гвінеї-Бісау. За такого розкладу далі проходив саме Мозамбік.

Намібійці безславно програли і після фінального свистка у розпачі повалилися на газон та почали плакати. Але за декілька секунд їхній розпач змінився просто шаленою радістю. Справа в тому, що Гвінея-Бісау зрівняла рахунок у матчі з Мозамбіком на 94-й хвилині, тим самим подарувавши путівку у фінальну частину Кубка африканських націй намібійцям. Намібія випередила Мозамбік у турнірній таблиці лише за рахунок перемог у особистих зустрічах. Зацініть ці емоції, що дарує футбол.

Фінальна частина Кубка африканських націй пройде з 21-го червня по 19-те липня у Єгипті.