Нападник збірної України вирвав перемогу для свого клубу на останніх хвилинах. ВІДЕО

Форвард збірної України знову забив за свій клуб

Роман Яремчук допоміг Генту здобути 3 очки у матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії зі Стандардом. На 85-й хвилині українець вирвав перемогу для свого клубу. Дорш обікрав у центрі поля захисника Стандарда Лаїфіса, м’яч відскочив до Яремчука, а той на швидкості увірвався до штрафного майданчика і спокійно перекинув голкіпера – 2:1.

Огляд повного матчу Гент – Стандард та інших поєдинків 16-го туру чемпіонату Бельгії можна переглянути на сайті Het Laatste Nieuws.

Після цієї перемоги Гент посідає 12-ту позицію і має у своєму активі 19 пунтків.

Читайте також: Продати Ярмоленка було б розумним кроком© Ексгравець збірної Англії радить позбутися українця та Жахлива травма у Бундеслізі. Футболіст втратив свідомість прямо на полі. ВІДЕО