Нападник збірної України знищує суперника. Українець робить дубль у важливому поєдинку. ВІДЕО

Гравець продовжує набирати форму.

Гент у матчі 34-го туру чемпіонату Бельгії на виїзді знищив прямого конкурента у турнірній таблиці Зюлте-Варегем із рахунком 7:2. Великий внесок у перемогу своєї команди зробив Роман Яремчук.  Українець на 14-й хвилині матчу розкішною розрізною передачею між двох захисників вивів віч-на-віч з голкіпером свого партнера по команді Кастро-Монтеса. Той таку чудову нагоду не змарнував – 1:0.

Animated GIF

Уже в середині першого тайму Яремчук і сам відзначився. Українець вдало замкнув на дальній стійці простріл від Оджиджи-Офое. Після цього рахунок став 2:0.

Після перших двох пропущених м’ячів гравці Зюлте-Варегема взагалі розгубилися і пропустили ще раз. Наприкінці першого тайму забив Кастро-Монтес. У другому таймі побиття господарів поля продовжилося, і вони пропустили ще чотири м’ячі. Відзначалися: Нгадеу, Оджиджи-Офое, Де Брюйн та Яремчук. Саме українець забив останній 7-й м’яч своєї команди у цій зустрічі. Нападник Гента увійшов до штрафного майданчика, обіграв двох захисників і пробив у кут воріт.

Зюлте-Варегем зумів відповісти лише наприкінці матчу двома голами.

Після цієї перемоги Гент підіймається на 7-му сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Тепер команда має 49 очок. Для Яремчука це 20-й гол та 7-й асист за Гент нинішнього сезону в усіх турнірах.