Нападники для Луческу. Клейтон та Ванат розривають за молодіжку Динамо. ВІДЕО

Гравці знову себе гарно проявили за Динамо U-21

У чемпіонаті України серед молодіжних команд Динамо вдома впевнено перемогло Дніпро-1 з рахунком 3:0. У цьому поєдинку в складі киян забивали молоді таланти клубу Вікентій Волошин і Владислав Ванат, який є найкращим бомбардиром змагань, а також бразильський легіонер команди Клейтон.

Спочатку на 28-й хвилині зустрічі Вікентій Волошин вдало прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника і з близької відстані прошив голкіпера Дніпра-1 – 1:0.

За декілька хвилин Вікентій Волошин виборов м’яч на половині поля дніпрян і передачею вивів віч-на-віч з воротарем Клейтона. Бразилець таку чудову нагоду не змарнував – 2:0. Для Клейтона це вже другий гол за молодіжну команду Динамо.

На досягнутому динамівці не зупинилися і продовжили свій тиск у другому таймі. На 71-й хвилині кияни забили втретє. Назар Волошин розрізним пасом вивів на побачення з голкіпером Владислава Ваната і нападник Динамо в дотик пробив у дальній кут – 3:0. Впевнена перемога киян у матчі з Дніпром-1.

Наразі Динамо U-21 має 51 бал і йде на другому місці в молодіжному чемпіонаті. Їх випереджає Шахтар U-21, який набрав 52 пункти, але в киян одна гра в запасі.

Нагадаємо, що Луческу брав Владислава Ваната на зимові збори Динамо. Молодий форвард показує чудову результативність. Детальніше про гру талановитого нападника киян можна переглянути у відео нижче.