Наполі – Ювентус. Хто виграє Кубок Італії?

Фінальний поєдинок Кубка Італії, який відбудеться в Неаполі, обіцяє подарувати фанатам неймовірні емоції.

Обидві команди не без проблем здолали своїх суперників у півфінальних матчах. Ювентус приймав удома Мілан (перший матч закінчився з рахунком 1:1). В цій грі туринці домінували над своїм суперником, але забити їм так і не вдалося – 0:0. В першому таймі гарну нагоду змарнував Коста, який з 10-ти метрів не влучив у площину. Потім Роналду не реалізував пенальті (м’яч після дотику Доннарумми влучив у стійку).

А вже за мить Мілан залишився у меншості: Ребич прийомом карате у польоті вдарив ногою у плече Даніло. І, звичайно, цей момент посприяв успіху Ювентуса. Россонері спромоглися створити біля воріт Буффона лише два небезпечні моменти за увесь матч, та й то у другому таймі. Натомість Ювентус мав чимало нагод забити. Слід відзначити і гру Доннарумми, який, попри дощову погоду, залишив свої ворота сухими.

Зовсім інша ситуація склалася у другого фіналіста. В першій зустрічі, яка відбулася ще до карантину, Наполі переміг Інтер на виїзді з рахунком 1:0. Тому в неаполітанців була певна перевага в цьому матчі. Хоча вже на другій хвилині зустрічі вона була нівельована. Еріксен прямим ударом з кутового відкрив рахунок у матчі. Голкіпер Наполі Оспіна явно помилився в цьому моменті, однак по ходу зустрічі саме він став головним героєм поєдинку і вивів команду до фіналу.

Інтер цілком і повністю контролював гру. Гарну нагоду, щоб відзначитися мав Лукаку, який пробивав із 7-ми метрів головою, але Оспіна встиг зреагувати. А вже за декілька хвилин воротар неаполітанців знову проявив свою майстерність, коли дістав м’яч з ближньої дев’ятки після потужного пострілу з кута воротарського від Кандреви. І саме голкіпер Наполі розпочав гольову контратаку команди: Оспіна швидко забрав м’яч до рук після подачі з кутового і вибив на Інсіньє, який просто вбіг до штрафного майданчика гостей, де скинув на Мертенса, який забив у порожні ворота.

По грі Інтер домінував  і в другому таймі мав нагоди, щоб відзначитися, але десь бракувало точності, десь виручав Оспіна. Матч так і закінчився з рахунком 1:1. Але Наполі у цій грі був відверто слабшим за Інтер.

Прогноз

Команди провели два діаметрально протилежні матчі: Ювентус домінував і атакував, а Наполі був змушений відсиджуватися у захисті. Загалом помітно, що після карантину туринці перебувають у дуже непоганій формі і видаються краще підготовленими до гри у порівнянні з неаполітанцями.

Тому цілком логічно буде припустити перемогу Ювентуса.