Напруга, сейви і пенальті. Дорогоцінний гол вирішує все у матчі Олександрія – Зоря

Центральний поєдинок 15 туру пройшов в Олександрії.

Зоря Віктора Скрипника приїхала в Олександрію за реваншем. Луганці поступилися на стадіоні Ніка не так давно, в 1/8 Кубка України, але цього разу команди виявляли сильнішого у матчі 15 туру УПЛ.

Гості розпочали зустріч активніше і саме вони створили перший небезпечний момент. Лєднєв вийшов віч-на-віч з Біликом, але переграти голкіпера Олександрії півзахиснику луганської команди не вдалося – сейв на 9 хвилині.

Продемонструвати свою майстерність колега Білика Шевченко зумів на 23 хвилині першого тайму. Перша непогана контратака підопічних Шарана (який за матчем стежив з трибун стадіону через дискваліфікацію) завершилася призначенням пенальті у ворота Зорі. М’яч після удару Ковальця влучив у руку Михайличенку. Одинадцятиметровий взявся виконувати Дмитро Гречишкін. Удар півзахисника у правий для голкіпера Зорі кут був сильним, але Микита Шевченко напрямок польоту м’яча вгадав – крутий порятунок від воротаря луганців. І другий поспіль нереалізований Гречишкіним пенальті.

До перерви ще один шанс втратив Лєднєв, на заваді удару якого знову став Білик – сейв ногою від голкіпера Олександрії.

Другий тайм розпочався з активних дій господарів поля. Стартовий натиск команди Шарана втілився у небезпечний штрафний. Гречишкін подав, Лучкевич у боротьбі з суперником продовжив політ м’яча на дальню стійку, де найспритнішим виявився Банада – 1:0!

Майже одразу олександрійці могли подвоїти свою перевагу, але удар Безбородька на себе прийняла стійка воріт гостей.

Зоря спробувала влаштувати навалу і притисла Олександрію до власного штрафного майданчика, але до завершального удару справа так і не дійшла. А коли доходила – підопічні Скрипника били повз ворота.

Команда Шарана підступається на відстань одного очка до Зорі і у хорошому настрої готується до ключових матчів Ліги Європи!