Наражав на небезпеку людей. На тренера Малиновського серйозно наїхали

Головного тренера Аталанти розкритикували в Іспанії.

Валенсія відреагувала на нещодавнє зізнання Джан П’єро Гасперіні про те, що він підхопив коронавірус перед матчем з іспанською командою у Лізі Чемпіонів. Наставник Бергамасків не звертався до лікарні і не робив тест на коронавірус. В офіційній заяві іспанського клубу наголошується, що Гасперіні наражав на небезпеку інших учасників матчу:

Валенсія публічно висловлює здивування через слова тренера Аталанти Джан П’єро Гасперіні, які з’явилися в італійській пресі цього тижня. Він заявив, що як напередодні, так і в день нашого матчу Ліги Чемпіонів на Местальї знав про симптоми хвороби, імовірно схожі на симптоми коронавірусу, однак не вжив профілактичних заходів. Він піддавав ризику здоров’я усіх учасників матчу. Такі дії наражали на небезпеку безліч людей під час поїздки до Валенсії і перебування в ній.

Слід пам’ятати, що ця гра проводилася за зачиненими дверима на тлі суворих заходів безпеки за розпорядженням іспанських органів охорони здоров’я, спрямованих на запобігання ризику зараження COVID-19

Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Нагадаємо, перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між Аталантою та Валенсією назвали “біологічною бомбою”. Саме на цьому поєдинку багато вболівальників підхопили коронавірус. Матч-відповідь проходив в Іспанії без глядачів.

Читайте також: Класика від Хачеріді. Відсидів 5 матчів бану і ледь не спровокував бійку на полі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також