Нарешті почав розкриватися. Мар’ян Швед забив переможний м’яч у чемпіонаті Бельгії. ВІДЕО

Українець приніс перемогу своїй команді

У 19-му турі Ліги Жупіле Мехелен Мар’яна Шведа вдома грав з Мускроном. Поєдинок закінчився перемогою господарів з рахунком 2:1. Одну з головних ролей у цьому матчі зіграв Швед. Саме він забив переможний м’яч Мехелена на 83-й хвилині зустрічі. 23-річний українець з’явився на полі на 61-й хвилині, замінивши Сторма. А вже згодом орендований у Селтіка гравець відзначився. Після подачі з лівого флангу Швед прийняв м’яч у штрафному майданчику суперників, прибрав захисника і з правої ноги потужно пробив у кут воріт – 2:1.

Після поєдинку капітан Мехелена Роб Схофс прокоментував гру ексгравця Карпат:

Якщо Швед продовжить у тому ж дусі, то він буде цінним гравцем для нас

Для українця це дебютний гол за бельгійську команду в офіційних матчах після його переходу з Селтіка на правах оренди.

Нагадаємо, нещодавно головний тренер Мехелена Вутер Вранкен жорстко розкритикував українця за його ставлення до команди і гри.

Читайте також: Аналітики все помітили. Фантастичний прогрес лідера Динамо Віктора Циганкова та Ще пограє на високому рівні? Озіл може перебратися в топовий європейський клуб