Народний чемпіон! Олександр Усик приготував крутий сюрприз для українців

Такого в Україні ще не було!

Промоутер українського чемпіона з боксу за версіями WBA, WBO та IBF Олександра Усика Олександр Красюк розповів, що його підопічний за власні кошти викупив права на трансляцію реваншу з Ентоні Джошуа:

Це подарунок Олександра Усика, бо він за свої гроші одержав ці права і безкоштовно хоче передати всьому українському народу, щоб цей поєдинок кожен охочий українець міг спостерігати у прямому ефірі. Тому станом сьогодні ми розуміємо, що потрібно зробити максимальну дистрибуцію цього поєдинку. Наші партнери Megogo формуватимуть цей сигнал. Сигнал приходитиме на телеканал "Суспільне". Наприклад, той, хто не має доступу до інтернету або до Megogo, зможе дивитися цей поєдинок у прямому ефірі на цьому телеканалі. Також цей поєдинок буде на ютубі на офіційному каналі Олександра Усика. І швидше за все цей поєдинок транслюватиме ще один наш партнер – компанія Parimatch Ukraine на своєму сайті та у своєму додатку.

Народний чемпіон! Олександр Усик приготував крутий сюрприз для українцівPhoto by Getty Images

Насправді цього разу це не просто спортивна подія. Спортивна подія тут на другому плані. Це метод, яким хоче скористатися Олександр. Адже він заснував свій благодійний фонд, який досить успішно працює, допомагаючи людям та Збройним Силам. Допомоги ніколи не буває надто багато, тому в рамках цієї трансляції збиратимуться гроші, і потім сам Олександр публічно звітуватиме, як ці гроші були використані. З таким закликом, я думаю, сам Олександр ближче до поєдинку звернеться до своїх земляків та своїх фанатів. Хто може, хто має бажання допомогти Україні, нехай це зробить. А наше завдання — зробити так, щоб сам процес був максимально доступним і простим для будь-кого.

Бій українця з британцем Ентоні Джошуа відбудеться 20 серпня в Саудівській Аравії. Цікаво, що найдешевший квиток на поєдинок коштує приблизно 3 тисячі гривень.

Читайте також: Переб'ють пропозицію у 85 млн євро?! Челсі викраде зірку з-під носа у конкурента

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також