Наші судді некомпетентні? Капітан Динамо хоче пояснень від арбітрів

Динамо у 22 турі УПЛ здобуло складну перемогу в Олександрії. Після матчу багато запитань залишилося в обох команд. Але адресат один – головний арбітр матчу Юрій Можаровський, що видав упродовж гри 8 жовтих карток (дві з них перетворилися на червону для Олексія Довгого). Опорник Динамо Сергій Сидорчук поділився з Віталієм Звєровим враженнями від не стільки гри, скільки від арбітражу. Інтерв’ю у Профутболі.

Сергій Сидорчук, капітан Динамо:

Окремим рядком хочеться сказати про суддівство. Якщо команда-господар не задоволена, і команда, що приїздить, незадоволена, то це говорить про компетенцію судді, правильно? Я не знаю, як трактувати пенальті мій, як трактувати фол в середині поля, коли Буяльського тримають відкрито, не дають жовту картку, це я перше, що одразу згадую… Жовта картка моя на чужій половині поля біля штрафного майданчика… Я не знаю, просто цікаво, щоб судді давали коментар своїм рішенням, бо ми не розуміємо. Ми, футболісти. Сьогодні за цей фол дають жовту картку, завтра дають червону картку. Ми маємо розуміти, на якій планеті ми живемо.

Читайте також: Червоне світло для Маріуполя. Море вилучень і класні голи у Дніпрі. ВІДЕО

Добре, якщо він дає пенальті на мені, трактування, що я позбавляю суперника можливості забити, то це мені ще одна жовта картка має бути? Він не дає, тобто, він не послідовний у своїх рішеннях, правильно? Я хочу, не тільки я, я вважаю, що це буде корисно для всіх клубів, щоб не було нервів за межами поля –  я хочу, щоб судді теж говорили, як вони трактують моменти. Не тільки щоб виступав, там, Лучано Луччі раз на пів року збирав якихось 10 людей. Цікаво, щоб це було в усіх на виду, щоб ми знали, як нам вести боротьбу. Сьогодні він судить так, завтра він судить так. Сьогодні це червона картка, завтра це жовта картка, післязавтра тут немає фолу – ми не знаємо. Тому я вважаю, що між нами має бути діалог.

Читайте також: VAR Light. ФІФА готує революційне нововведення

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також