Жахливий єврокубковий тиждень для уболівальників укранського футболу! Всі наші представникик програли свої матчі.

Але не будемо засмучуватися, адже все в руках наших хлопців, які в останньому турі (і ЛЧ, і ЛЄ) стануть вершителями долі для самих себе!

Криза жанру у Динамо😥Киянам не вдалося здобути позитивний результат, 3-2 на користь Скендербеу🛑Оцініть молодь Хацкевича…

Опубліковано FootballHub 23 листопад 2017 р.

Шведи вдома впевнено розібрались із Зорею🤯2:0Естерсунд забезпечив собі вихід з групи. Тепер футболісти Вернидуба в останньому турі мають перемагати Атлетік🔥

Естерсунд – Зоря. Емоції після матчу

LIVE⚡ Післяматчева прес-конференція Юрія ВернидубаГоловний тренер луганців та гравці команди коментують результат матчу Естерсунд 2 – 0 Зоря?

Опубліковано FootballHub 23 листопад 2017 р.

Без експериментів☑️Хацкевич залишив необкатану молодь в запасі, на підсилення💙💛Найсильніший на сьогодні склад Динамо?

Попри поразку, Зоря ще має шанс на єврокубкову весну. Задля цього потрібно обов’язково вигравати у Атлетика вдома. При цьому у матчі Герта-Естерсунд потрібна перемога шведів. Естерсунд вже кваліфікувався у раунд плей-оф Ліги Європи.

90′. Матч завершено. Мужики програли 0:2.

88′. Момент у Зорі. Луньов бив здалеку, але голкіпер на місці.

83′. Небезпечно фолив Сваток, за що був нагороджений гірчичником.

78′. Гол. Годос подвоює перевагу господарів. Програємо 2:0.

67′. Юрі завдав непоганого удару, але голкіпер господарів перевів м’яча на кутовий.

63′. СЕЙВ МАТЧУ! Лунін витягує надпотужний удар в дев’ятку.

61′. Перша заміна у складі Зорі. Замість Андрієвського виходить Бабенко.

54′. За останні 3 хвилини рефері виписав 2 жовті картки для луганчан. На гірчичниках висять Караваєв, Андрієвський.

51′. Небезпечний штрафний у воріт Естерсунда. За метрів 20 Опанасенко пробив вище воріт.

45′. Зоря намагається швидко відігратись. Юрі ударом на точність не зміг влучити у площину воріт.

40′. Гол. Зоря пропускає. Після прострілу з лівого флангу Геро перевів м’яч у правий нижній кут воріт.

31′. Опанасенко небезпечно пробив з дальньої дистанції, але чітко в руки голкіперу.

25′. Трохи вирівнялась сили. Зоря знаходить свою гру і декілька раз небезпечно підходила до воріт суперника.

10′. Перші 10 хвилин проходять повністю під диктовку господарів поля. Зоря поки не може взяти м’яч під свій контроль.

1′. Перший удар в матчі за Естерсундом! Небезпечно пробивали шведи, але парирував Лунін.

Спеціально для вас текстова трансляція із найгострішими моментами матчу.

МУЖИКИ до бою готові. Стартовий склад Зорі на матч з Естерсундом.

Динамо та Зоря проведуть свої матчі 5-го туру в Лізі Європи. Команда Олександра Хацкевича вирушила до Албанії, а луганські мужики до суворої Швеції.

З думками про весну

Київське Динамо є лідером групи В із 10 очками. Українці випереджають найближчого переслідувача, яким є Партизан, на 5 пунктів. Вихід у раунд плей-оф кияни собі вже гарантували, а от першу сходинку ще ні. Матч в Албанії точно не буде легкою прогулянкою для біло-синіх.

Динамо нарешті перервало безвиграшну серію на внутрішній арені. Спочатку команда Хацкевича перемогла Ворсклу, а минулого вікенду віце-чемпіони перемогли в Кропивницькому місцеву Зірку і тим самим скористались осічкою Шахтаря, та скоротили відставання до 4 очок.

Внутрішні справи у Скендербеу значно кращі, аніж міжнародні. В чемпіонаті Албанії команда тримає за собою першу сходинку після 11 турів із 27 очками. Щоправда, останні матчі Скендербеу закінчував із однаковим рахунком 1:1. У Лізі Європи справи куди гірші. Албанці практично втратили шанси на вихід з групи. Попереду у балканців матчі із Динамо та Янг Бойз.

Відліт Динамо до Албанії

FC Dynamo Kyiv вже в аеропорту Бориспіль і готове вилітати до Албанії на матч зі Скендербеу?Без Віди, Гармаша і Буяльського❗Будь-який результат окрім поразки забезпечить киянам євровесну!Гергій Бущан: Шукаю місце, щоб ноги поміщалися?Резо Чохонелідзе: Повернемо наших орендованих – і матимемо дієздатну команду наступного сезону.

Опубліковано FootballHub 22 листопад 2017 р.

Олександр Хацкевич залишив у Києві ряд футболістів основного складу. Через травми до Албанії не полетіли: Гармаш, Кравець, Мбокані, Гонсалес, Віда, також через дискваліфікацію залишився в Україні Буяльський. Натомість разом із першою командою на гру вирушили декілька молодих футболістів: Вантух, Смірний, Русін. Та є великі сумніви, щодо того чи отримає хтось із цих гравців ігровий час.

Надто рано киянам збавляти оберти, тим більше в такому не простому гостьовому матчі. Скендербеу команда зовсім не статусна і на останньому місці групи перебуває не дарма, але не варто її недооцінювати. Матч на НСК Олімпійський показав, що за втрату концентрації албанці можуть миттєво покарати

Шведські пригоди мужиків

Нога в ногу йдуть команди у групі J. Естерсунд наперекір усім прогнозам залишається на чолі квартету, друга сходинка за Зорею. Чи могли ви уявити, що про матч Естерсунд – Зоря ми говоритимемо як про гру лідерів групи? Десь пролунав би сміх в Берліні та Більбао. Але це було до старту розіграшу. Зараз ситуація складається таким чином, що очевидні фаворити пасуть задніх.

Та надзвичайна щільність зберігатиме інтригу до останнього. 1 очко складає дистанція між кожною із 4 команд. Зоря починала цей груповий етап саме матчем проти шведів і несподівано поступилась 0:2. Після цієї поразки луганчани створили декілька сенсацій і повернулись у боротьбу. Кожна наступна гра – ключова, як би хто не любив це кліше, але так і є наразі.

Естерсунд дуже сильно виглядає в рідних стінах. Перемога над Гертою і нічия з Атлетиком – домашній доробок шведів. Ще один козир войовничих шведів – штучний газон. Згадуючи історію Янг Бойз – Динамо, розуміємо, що це таки вагомий аргумент. До того ж, практично за день до вильоту Зорі до Швеції Естерсунд засипало снігом. Суворі погодні умови, суворі трибуни, суворий суперник – в таких умовах гратимуть сьогодні наші мужики.

Зоря три тури поспіль в УПЛ грає в нічию. Олександрія, Олімпік і Верес поділили пункти із біло-чорними. З великою пересторогою і повагою ставляться українці до сьогоднішнього опонента. Юрій Вернидуб на передматчевій прес-конференції віддав належне Естерсунду.

Хочу почати із комплімента супернку. Мені дуже імпонує їхня гра. Помітна рука тренера. Це не типоіва шведська команда, а команда, яка любить і вміє контролювати м’яч. Плюс хороші гравці в атаці. В обличчі Геро, Годдоса. Швидкі флангові захисники. Одним словом, Естерсунд – команда досить високого рівня.

Успіх у цьому матчі суттєво наблизить Зорю до історичного виходу із групи, але попереду надскладні 90 хвилин матчу.

Завантажити більше в Ексклюзивно

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Який вiн, нинішній Аякс?

Останній раз, коли Аякс досяг Ліги Чемпіонів, ми грали проти Динамо. В цьому сезоні має бу…