Автор – Христина Домбровська

За нашою інформацією з джерел, наближених до Манчестер Сіті, за Олександром Зінченком пильно стежить команда іспанської Ла Ліги Жирона. Гіпотетично розглядається варіант про оренду взимку.

У Сіті Зінченка характеризують як справжнього гравця (natural player), але були здивовані рішенням Гвардіоли поставити його лівим захисником на матч Кубка Ліги. Скоріш за все, це був експеримент. Найкраща позиція для Зінченка – атакувальний півзахисник.

Якщо порівнювати його із молоддю Сіті, то він один із найкращих. Але у нього є конкуренти. Не тільки гравці першої команди, але і ще два таланти, які тренуються разом із нимз основним складом.  Це – Філ Фоден і Брахім Діас.

Якщо б Зінченко погано тренувався і не влаштовував Пепа, наступного дня його відправили би у молодіжну команду або в оренду.

Крім майстерності гравцям треба мати фізичну силу. Наприклад, Жесус у свої двадцять виділяється ще й фізичними даними, а Зінченко поки що на його тлі має вигляд хлопчика. У Сіті бачать, що він обдарований, добре бачить поле, але поки недостатньо сильний фізично. Йому ще важко грати упродовх усіх 90 хвилин.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Футбол у прифронтовій зоні. Шахтар об’єднав сили з УЄФА

У містах Донбасу на лінії розмежування стартував проект Шахтаря «Давай, грай!» . Тренуванн…