Домашня сторінка Без рубрики Національна паралімпійська збірна отримала модернізовані візки від команди Parimatch 

Національна паралімпійська збірна отримала модернізовані візки від команди Parimatch 

8 читачів онлайн
0
103

16 серпня, напередодні від’їзду паралімпійської збірної команди з плавання до Токіо, у басейні Купава, що у Броварах, відбулася зустріч з благодійним фондом Parimatch Foundation та компанією Parimatch.

Нагодою для зустрічі стала особлива партнерська підтримка національної паралімпійської збірної команди України та Національного паралімпійського комітету України перед Паралімпіадою в Токіо-2020. Команда потребувала сучасних колісних візків. Та звернулася за допомогою до Parimatch Foundation. Спортивні досягнення українських паралімпійців напряму залежать від комфортних умов у побуті та тренуваннях. Тому до ініціативи доєдналася компанія Parimatch Ukraine, яка підтримує український спорт на всіх його рівнях. У рамках програми сталого розвитку компанії були модернізовані візки для паралімпійської збірної команди з плавання.

Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України

Ми дуже цінуємо потужну співпрацю наших партнерів з Національним комітетом спорту інвалідів України. Ця співпраця кілька років тому розпочалася з підтримки дітей з інвалідністю, обдарованих у спорті – “Так, я можу!” А сьогодні ми особливо вдячні за те, що вони відгукнулися на наше прохання в критичний момент для національної збірної команди України. У час, коли забракло коштів на покращену, пристосовану для кожного спортсмена, версію візків. Вдячні за цю допомогу, за вміння підставити своє сильне плече у надважкий момент

Спортсмени національної команди задоволені якістю візків. І впевнені, що це забезпечить додаткові можливості для високих спортивних результатів на літніх Паралімпійських іграх. До збірної з плавання входить 39 спортсменів. Зокрема, Єлизавета Мерешко, яка стане прапороносцем України у Токіо, поділилася емоціями. Багаторазова чемпіонка та бронзова призерка Паралімпіади в Ріо відзначила, що будь-яка підтримка важлива, тим паче, коли і словом, і ділом.

Вадим Місюра, директор зі сталого розвитку Parimatch Ukraine

Ці хлопці та дівчата – герої! Завдяки їм український прапор підіймається на світовій спортивній арені, а гімн звучить у різних куточках світу. В момент, коли наші паралімпійці потребували допомоги, Parimatch, як соціально-відповідальна компанія, просто не могла залишитися в стороні. Сподіваємося, що наш невеликий внесок допоможе нашим спортсменам досягти нових висот. Віримо, що українська паралімпійська збірна посяде найвищі місця у командному заліку Токіо

Журналісти, паралімпійці та представники фонду мали змогу поспілкуватися у неформальних обставинах. І побажати успіхів у виступах на найважливіших змаганнях у житті кожного параатлета. Високі результати українських спортсменів спонукають небайдужий та відповідальний бізнес до підтримки та розвитку спорту у всіх сферах життя.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Parimatch продовжив контракт із легендарним Ювентусом

Після успішного року співпраці бренд Parimatch перепідписав партнерську угоду з одним із н…