Домашня сторінка Актуально Натякнув на потенційний трансфер? Гравець Динамо мріє про ТОП-чемпіонат

Натякнув на потенційний трансфер? Гравець Динамо мріє про ТОП-чемпіонат

3 читачів онлайн
1
12,972

Гравець збирається поговорити з президентом клубу

Жерсон Родрігес в інтерв’ю YouTube-каналу Бомбардир розповів, де хотів би продовжити свою кар’єру, а також натякнув на потенційний трансфер, який може відбутися або через рік, або навіть цього літа.

– Чи хочеш ти продовжувати грати за Динамо ще кілька років або є бажання переїхати в інший клуб з європейського ТОП-чемпіонату? Твій агент говорив, що наступна зупинка – Серія А.

– Моя мрія грати в Англії. Я з дитинства хотів виступати там. Динамо дало мені багато можливостей краще пізнати великий футбол, отримати досвід у ТОПових змаганнях.

Зараз я не знаю, що станеться далі. До закриття трансферного вікна ще залишається час, але подивимося. Я ще поговорю з президентом про те, як буде краще для моєї кар’єри, і що відбуватиметься наступного року. То ж, побачимо.

Нагадаємо, Жерсон Родрігес приєднався до Динамо влітку 2019-го року з японського клубу Джубіло Івата за 2 мільйони євро. Вже через півроку він відправився в оренду до турецького Анкагюджю, звідки його достроково вигнали за бійку з капітаном команди. Його повернення збіглося з призначенням на посаду головного тренера Динамо Мірчи Луческу, і румунський спеціаліст зумів знайти підхід до гравця, який став одним із основних в його команді.

Минулого сезону Родрігес взяв участь у 38 матчах за Динамо, в яких відзначився 7-ма голами та 4-ма асистами.

Читайте також: За крок від трансферу. Яремчук вже прибув до нового клубу. ФОТО

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Блазень, а не спортсмен. Російський недофутболіст-хуліган отримав 48 матчів бану за свій вчинок

Жалюгідний вчинок …