Повз плей-оф. Збірна України в Києві поступилась хорватам 0:2 і посіла лише третю сходинку у відбірній групі. Картаті тепер чекатимуть на опонента в стикових поєдинках. Після матчу більшість футболістів нашої команди з опущеними головами покидали стадіон і відмовлялись від коментарів. Нам вдалось поспілкуватись із Олександром Караваєвим та Андрієм Яромленком.

Україна – Хорватія. Коментарі гравців

LIVE! Послухайте коментарі гравців відразу після прикрої поразки від збірної Хорватії.Думки Караваєва, Ярмоленка, щодо матчу, ігор з грандами та поворотного моменту у відборі.

Опубліковано FootballHub 9 жовтня 2017 р.

В першому таймі мали моменти, могли забити. В Хорватів нічого конкретного не згадаю. Спочатку, коли я помилився в них був момент. На другий тайм вийшли, гра ніби під контролем. У них один момент і гол. Ми дещо розгубились, бо гол взявся ні звідки і втратили концентрацію, – Караваєв.

Півзахисник Зорі охарактеризував зміни в збірній та поділився словами Андрія Шевченка після гри.

Зараз помітно, що команда грає в інший футбол, ніж раніше і багато виходить. Ми контролювали м’яч, виходили в контратаки, позиційні атаки. Видно, що команда перебудовується, якщо далі так працюватимемо, то все буде добре.

Андрій Миколайович подякував за цей відбір. Ту роботу, яку він вимагав ми виконували, сказав, що ми на правильному шляху.

Андрій Ярмоленко зізнався, що в грі із хорватською збірною всі футболісти зіграли нижче своїх можливостей.

Я вважаю, що у нас є хлопці, які можуть зіграти попереду. Головне, щоб в нападників була практика в своїх клубах. Ніхто не приховує того, що збірна Хорватії вища рангом за нашу. Якщо говорити по грі, то зіграли погано, бо перший тайм вдався непогано, а в другому у нас практично нічого не було. Я розумію, що всі зіграли нижче своїх можливостей. Зараз всі засмучені, бо зіграти на Чемпіонаті світу не так багато шансів в кар’єрі.

Вінгер Боруссії поділився думками про відбірковий турнір і згадав втрачені залікові бали на старті кваліфікації.

Дрібниць у футболі не буває. Якщо аналізувати весь наш шлях в груповому раунді, то перший матч з Ісландією – при  порожніх трибунах. Впевнений, були б вболівальники, то ми могли б виграти. З Туреччиною 2:0 вигравали. Такі матчі треба доводити до перемоги. А потім в кінці вже цих очок не вистачає. Але жалітись на те, що нам не пощастило не буду, ми не перемагаємо прямих конкурентів. Прикро, дуже хотілось зіграти на Чемпіонаті світу.

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…