Наздогнала карма. Капітан збірної Швейцарії позбавив свій клуб перемоги. ВІДЕО

Курйозний фейл, який коштував перемоги

У 27-му турі АПЛ Арсенал на виїзді зіграв у нічию 1:1 з Бернлі. Каноніри забили швидкий м’яч на 6-й хвилині зустрічі. Обамеянг отримав м’яч у штрафному майданчику суперника, накрутив захисника і пробив у ближній кут воріт. Але наприкінці першого тайму господарі поля зрівняли рахунок, чи, правильніше сказати, їм допомогли це зробити самі гості.

Гравці Арсенала намагалися через пас вийти з-під пресингу біля власних воріт, Граніт Джака отримав м’яч у своєму штрафному майданчику, але одразу опинився під тиском Матея Видри. Капітан збірної Швейцарії, схоже, намагався другим дотиком відпасувати на фланг на свого партнера, утім влучив у нападника Бернлі Кріса Вуда. Від нього м’яч відлетів у сітку воріт Бернда Лено – 1:1.

Після 27-ми турів Арсенал має 38 очок і перебуває на 10-му місці в чемпіонаті Англії. Бернлі – 15-й з 30 балами.

Читайте також: Подарували квіти – отримали червону! Монзуль пригадала курйозний епізод та Чому Ярославський продав Металіст і як він збирається відродити клуб. ЕКСКЛЮЗИВ у Циганик LIVE