НАЖИВО. Відкрите тренування збірної України

Старожили і дебютанти, гравці УПЛ і легіонери – стеж за усіма, кого викликав Андрій Шевченко на стартові матчі Ліги Націй з чехами та словаками, на Footballhub #НАЖИВО

В якій формі перебувають Коноплянка і Ярмоленко, хто займе місце у воротах, з якими думками і сподіваннями зібралися у збірній українці. Все – з перших вуст. Спілкуватимуться з гравцями Роман Бебех, Вадим Скічко та екс-гравець Дніпра і Арсенала Богдан Шершун.

Андрій Павелко: Головне завдання – вихід на Євро. А вже як це вийде зробити, не так важливо. Контракт тренерський штаб допрацює до кінця. Це я вам гарантую.

Роль Олександра Шовковського визначатиме тренерський штаб. У Рауля був свій стиль, у Олександра буде свій стиль як у помічника.

Вже другий матч ми гратимемо без глядачів. Цього разу ми з попереднього відбору на Євро отримали бан через провокаційні явища на трибунах (кельтський хрест і таке подібне). Це – відповідальність самих уболівальників. Вони повинні це розуміти. Матч у Льовові пройде без глядачів, і це факт.

Дніпро і Полтава, я певен, теж скоро побачать матчі збірної.

Андрій Лунін: Ми з Реалом вирішили грати. Леганес – хороший варіант. Казка була, коли підписували. А зараз вже треба працювати

Ліга Націй – дуже складний для розуміння турнір. Основне, що він допомагає відібратися на Євро.

Леганес – за два роки піднявся у Примеру. Завдання потрапити у першу 10-тку Примери. Гарантії того, що я гратиму, ніхто не давав. Треба доводити!

Руслан Малиновський: Нам важливо бути стабільними. Я хотів себе спробувати в Європі. В Бельгії дуже серйозний чемпіонат, з індивідуально сильними футболістами. Там важко грати, футбол відкритий, рівень пресингу дуже високий.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також