Назвав мене чорним ла*ном© В іспанській Ла Лізі расистський скандал

Це спричинило 24-хвилинну паузу у матчі

Протистояння між Кадісом та Валенсією у 29-му турі іспанської Ла Ліги запам’яталося не тільки перемогою господарів поля з рахунком 2:1, але і великим скандалом через можливий епізод прояву расизму на адресу гравця левантійців Муктара Діакабі. Через це гра навіть була зупинена на 24 хвилини.

Муктар Діакабі/Getty Images

Незабаром після закінчення матчу був опублікований суддівський протокол головного арбітра поєдинку Давіда Меді Хіменеса:

На 29-й хвилині я перервав матч через конфлікт між футболістами двох команд. Гравець Валенсії під №12 Муктар Діакабі після того, як він отримав попередження за конфлікт із суперником, звернувся до мене, повідомивши, що на його адресу надійшла образа від гравця Кадіса під №16 Хуана Торреса Руїса, який назвав його “чорним ла*ном”.

Такої репліки не чув жоден із членів бригади арбітрів. За деякий час гравці Валенсії вирішили залишити межі поля, через що матч був призупинений на невизначений час. Обидві команди повернулися до роздягалень. Згодом до нас підійшов представник Валенсії Давід Рангель Пастор і в присутності представника Кадіса Антоніо Наваррете Реєса повідомив про те, що команда прийняла рішення зняти з гри футболіста під №12 Муктара Діакабі і продовжити гру.

Крім того, була додатково обговорена можливість надання командам п’яти хвилин на розминку, щоб уникнути можливих травм. Гра була відновлена ​​через 24 хвилини після зупинки. Далі все розвивалося спокійно, – свідчить рапорт арбітра