Домашня сторінка Ексклюзив Назвав Україну “банановою республікою”. Ексарбітр УПЛ підтвердив факти хамства і зверхності Лучано Лучі

Назвав Україну “банановою республікою”. Ексарбітр УПЛ підтвердив факти хамства і зверхності Лучано Лучі

3 читачів онлайн
0
3,548

Ексарбітр готовий бути свідком у справі проти Лучано Лучі.

Колишній арбітр УПЛ Іван Бондар виступив з заявою до голови комітету етики і чесної гри УАФ Франческо Баранки. Суддя звернувся з проханням залучити його у якості свідка у справі про порушення кодексу етики і чесної гри з боку Голови комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.

Іван Бондар в ексклюзивному інтерв’ю ПРОФУТБОЛ DIGITAL підтвердив свої наміри свідчити проти Лучано Лучі та згадав цікаві деталі з семінарів італійського фахівця.

Цю заяву я зробив заради справедливості. Мене зачепила поведінка Голови комітету арбітрів: про те як він виcловлюється, як він спілкується в приватних чатах, як він ображає людей, особистостей, авторитетів. В липні 2020-го я доклав скріншоти і написав перший лист про грубі порушення кодексу етики та чесної гри, але не отримав ніякої відповіді.

Потім в серпні я звернувся вдруге. Я написав вже конкретно, що чекаю запрошення на засідання комітету, щоб мене почули і побачили. Теж не було ніякої відповіді. І тільки аж у вересні мене запросив Франческо Баранка і з перекладачем вислухав мене. Ми спілкувалися півгодини і вони ставили провокативні питання: мовляв, а може це я винен… Чи не скандалив я з Лучі… Але ніякого конфлікту у мене з Лучано Лучі не було.

Що мені не сподобалося, так це те, що пан Баранка майже не слухав мене. У цей час він сидів та клацав в телефоні. Можливо, кабінети поряд знаходяться і один з одним переписувалися. Вже тоді я розумів, що відповіді я не отримаю.

Також Іван Бондар згадав, що попередник Лучано Лучі П’єрлуїджі Коліна не дозволяв собі такої поведінки. Також ексарбітр згадав про висловлювання Лучі в бік президента Інгульця Олександра Поворознюка.

З 2013-го я був на усіх семінарах Прем’єр-ліги, в тому числі за участі П’єрлуїджі Коліни, який ніколи собі такого не дозволяв. Але Лучано Лучі ображав журналістів, експертів, футболістів, тих самих Владислава Лупашка та Сергія Сидорчука. Безпосередньо на семінарах він так і казав “Ви – бананова республіка”. Це я підтверджую.

На моєму останньому семінарі Першої ліги, перед відновленням змагань ПФЛ минулого року, Лучі дозволяв собі ображати президента Інгульця Олександра Поворознюка: “колхозник”, “свинопас”, “комбайнер”. Непристойні жести були. Під час семінару він міг сісти спиною до нас і почухати свої геніталії.

Нещодавно президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував подальші кроки столичного клубу по справі Лучано Лучі.

Читайте також: Сидорчука назвав дурнем, а Суркіса послав на три літери. Динамо звернулося в УАФ стосовно НЕАДЕКВАТНОСТІ слів Лучі

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Марлос заявив, що змінив громадянство не через футбол! Чому бразилець взяв український паспорт?

Серйозна заява вінгера Шахтаря …