Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров прокоментував ресурсу zbirna.com інформацію про можливу зміну громадянства Ігорем Харатіним, котрий саме зараз грає за цю угорську команду.

Шкода, що ЗМІ висмикують думки окремих уболівальників і кидають їх на громадське обговорення, не володіючи повною інформацією… Так, ми розмовляли з Ігорем Харатіним на тему зміни громадянства, він зі мною радився. Отримати угорське громадянство футболіст збирається не для того, щоб виступати за збірну цієї країни. Я йому так і сказав: Якщо у тебе тут коріння, якщо твоє серце з цією країною, не бачу в цьому жодних проблем. До того ж з наступного сезону в чемпіонаті Угорщини скасовується ліміт на легіонерів, тому міняти паспорт Харатін планує аж ніяк не з корисливою метою. Ігорю тут подобається, він хоче жити в Будапешті

Нагадаємо, днями головний тренер збірної Угорщини Марко Россі сказав про те, що такий півзахисник, як Харатін йому у команді знадобився б.

Сергій Ребров повідомив, що з ним також зв’язувалися зі штабу збірної Угорщини по Харатіну. Россі шукає підсилення, щоб пробитися на Євро-2020 через плей-оф Ліги Націй.

Сергій Ребров (ліворуч) і Марко Россі (крайній праворуч). Фото Instagram ftcofficial

Ребров зазначив, що Россі подобається його та Харатіна позиція з цього питання. Мовляв, спочатку громадянство (якщо країна у твоєму серці), а потім розмови про збірну. Якщо ти, звісно, відповідаєш вимогам.

Читайте також: Справедливість взяла гору. Покарали винних у справі Зозулі

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хороша новина: Син ідола Мілана поборов коронавірус

Приємна звістка з Італії …