Не без пригод. Динамо в Маріуполі приборкало кусючу команду Маркевича

Фаворити переможно крокують.

Мірча Луческу у кубковому поєдинку Динамо з Маріуполем вдався до ротації. Тренер киян зі старту випустив одразу дев'ятьох нових гравців у порівнянні з поєдинком з СК Дніпро-1:

Гості з перших хвилин захопили ініціативу і це досить швидко принесло результат. На 15 хвилині кияни створили супершанс для Богдана Лєднєва, який після передачі від Іллі Шкуріна не зумів з близької відстані переграти Микиту Турбаєвського – кутовий. Подачу з кута поля взявся виконувати Микола Шапаренко і ця спроба виявилася успішною. Півзахисник Динамо своїм навісом на ближню стійку знайшов голову Беньяміна Вербича, який влучним ударом у ближню дев'ятку воріт Маріуполя забив перший у зустрічі м'яч – 0:1!

Фото ФК Динамо Київ

Динамівці не зменшували тиск на ворота підопічних Остапа Маркевича. Тричі непогано пробивав Шапаренко – Турбаєвський із захисниками відбивалися, мав шанс зі штрафного Лєднєв – завадила стінка. Проте свого гості до перерви все ж досягли. На 33 хвилині ще одна подача з кутового завершилася голом! Шапаренко навісив на Вербича, а той скинув на дальню стійку, де ніким не прикритий Аретм Шабанов переправив м'яч у порожній кут воріт азовців – 0:2.

Перший по-справжньому небезпечний момент господарям вдалося створити після перерви. Олексій Кащук подав зі штрафного, Денис Бойко помилився на виході, але Микита Петерман ударом головою пробив вище воріт киян.

Заміни Мірчі Луческу занадто заспокоїли команду. Підопічні румунського спеціаліста занадто інертно зіграли з Олегом Очеретьком, який увійшов у штрафний майданчик гостей і пробив у дальній кут воріт Бойка – 1:2 на 85 хвилині!

На більше підопічних Маркевича не вистачило. Динамо долає азовський бар'єр у Кубку України.