Не дають забути про себе. Молодіжка Динамо з трьома дублями розносить Десну. ВІДЕО

У 15 турі молодіжної першості України Динамо зустрічалося з Десною

Перший тайм

Номінально чернігівці були господарями гри, хоч поєдинок відбувся у Києві. У старті на матч вийшли наближені до основи Ванат, Скорко та обидва Волошини. Першим про себе заявив Вікентій. Волошин вдало обрав позицію у штрафному майданчику, підхопив м’яч після відскоку і забив, хоч і дещо кострубато, ударом від газону. Це 9-тий гол хавбека за молодіжку киян цього сезону.

Дуже швидко після цього гола сталася результативна помилка новачка чернігівців. Румунський центральний оборонець Константін Діма, котрий пройшов збори з основою Десни, замість віддати на партнера у фланг заслабко скинув головою просто на хід Надольському. Півзахисник вибіг сам на сам з Караващенком, легко обіграв голкіпера і забив уже в порожні ворота.

Другий тайм

По перерві кияни взялися до справи з потрійною мотивацією і з 50 до 57 хвилини забили ще тричі. Спершу Владислав Ванат прорвався до воротарського майданчика Десни, змусив воротаря сфолити на собі та холоднокровно реалізував пенальті. Цей гол вивів нападника на чисте перше місце у гонці бомбардирів турніру U-21 (14 голів [4 з пенальті]).

Згодом необачно розіграним чернігівцями штрафним після офсайду скористався Скорко. Данило сильно вдарив здалеку під поперечку, чим застав зненацька Караващенка, на якого до кінця гри було просто боляче дивитися.

Невдовзі знову вдало завершив атаку Вікентій Волошин, зробивши дубль – 5:0.

Далі кураж до динамівців не просто прийшов, а прилетів.

На 65, 67 та 69 хвилинах номінальні господарі пропускали від Дмитра Єфіменка – після двох зразкових атак.

та Ігоря Горбача, що скористався з чергової жахливої помилки оборони – 8:0.

Надольський не схотів відставати і теж оформив дубль ударом у дальню дев’ятку – 9:0.

Десна U-21 не вперше зазнає розгрому – у листопаді була поразка від Колоса 0:8. А от молодіжка Динамо вдруге за сезон забиває 9-ть в одному матчі. Подібне було у 1 турі у ворота… Олімпіка.

Основні команди Десни та Динамо зіграють 21 лютого о 19:30 на стадіоні Динамо імені Лобановського з допуском глядачів на трибуни.