Не день українських команд. Рома в Італії знищує Шахтар. ВІДЕО

Італійський шок гірників

Луїш Каштру на виїзний матч з Ромою випустив, фактично, той самий склад, що і на непереконливий поєдинок УПЛ з Олімпіком. Головний тренер Шахтаря зробив лише одну зміну – заміть Маркоса Антоніо у центрі поля вийшов Алан Патрік.

На початку поєдинку обидві команди обмінялися умовно небезпечними ударами. Спочатку Мхітарян пробив по воротах Шахтаря з-за меж штрафного майданчика, але Трубін спокійно забрав м’яч до руч. А згодом Тайсон прорвався по лівому флангу, увішов до штрафної зони, обігрався у стіночку з Мораєсом і завдав удару по центру воріт – легка розминка для Лопеса.

А ось вже на 6-й хвилині господарі поля ледь не повели у рахунку. Після подачі з кутового м’яч влучив у стегно Вільяру і від нього летів у ворота – Трубін встиг зреагувати на цей рикошет і врятував гірників.

У середині першого тайму Рома повела у рахунку

Педро розрізною передачею між захисників Шахтаря вивів Пеллегріні на побачення з Трубіним і капітан джаллороссі впевнено переграв голкіпера гірників – 1:0.

Підопічні Луїша Каштру могли доволі швидко зрівнювати рахунок. Додо наздогнав м’яч на правому фланзі поблизу штрафного майданчика Роми і виконав простріл на лінію воротарської зони. Захисник Роми Манчіні підсковзнувся на рівному місці і м’яч пройшов до Мораєса. Проте нападник донецького клубу з близької відстані пробив у Лопеса.

Згодом Рома могла подвоїти свою перевагу. Вітао віддав заслабку передачу назад на Трубіна і голкіперу Шахтаря довелося вибігати за межі власної штрафної зони, щоби вибити, та у нього зрізався з ноги м’яч і вийшла передача на Мхітаряна. Вірмен пробив другим дотиком, але не влучив у порожні ворота.

На 35-й хвилині Паулу Фонсека був змушений замінити Генріха Мхітаряна, який отримав ушкодження. Замість нього вийшов Борха Майораль.

Другий тайм

На старті другої половини зустрічі Марлос перехопив м’яч у центрі поля, віддав на Алана Патріка, той продовжив на Тете, який з лінії штрафного майданчика завдав удару по воротах – Лопес відбив на кутовий.

На 62-й хвилині гравці Роми розігнали чудову атаку. Пеллегріні прорвався по правому флангу і виконав прицільну передачу до штрафного майданчика на Ель-Шаараві (вийшов на заміну), який із декількох метрів пробив максимально невдало – Трубін забрав м’яч до рук.

Гірники не забарилися з відповіддю. Ісмаїлі увірвався до штрафної зони Роми і прострілив на лінію воротарського майданчика на Тете, той зумів протикнути далі на Мораєса. Нападник Шахтаря з дуже близької завдав удару поміж ніг захиснику – сейв Лопеса.

Провал в обороні

На 72-й хвилині гірники знову пропустили. Майораль виконав передачу з центра поля на Ель-Шаараві. Нападник Роми прорвався повз Додо та Вітао, підійшов ближче до воріт Шахтаря і елегантно перекинув Трубіна – 2:0.

За декілька хвилин римляни довели рахунок до розгромного. Після подачі з кутового Манчіні виграв повітря у Ісмаїлі і пробив під поперечку – 3:0.

Гравці Шахтаря після третього пропущеного м’яча опустили голову і не змогли відквитати бодай один м’яч. Гірники розгромно поступаються Ромі і залишають собі мізерні шанси на прохід до 1/4 фіналу Ліги Європи.

Жахливий вечір для українських команд… Нагадаємо, Динамо свій домашній матч з Вільярреалом програло з рахунком 0:2. Вже слід зосередитися на пекельній боротьбі за чемпіонство в УПЛ?

Читайте також: Мілан рятується на Олд Траффорд, а Тоттенгем знову не пропускає. Усі результати матчів Ліги Європи і Олімпік залишився без стадіону. А що з покаранням для Гельзіна?!