Український захисник Динамо Брест Євген Хачеріді прокоментував своє скандальне вилучення в матчі проти Вітебська.

Зізнаюсь, був здивований записом у протоколі матчу про те, що після гри я нібито в агресивній формі намагався вдарити арбітра у підтрибунному приміщенні. Цього не було і близько. Суддівство даного матчу було дивним, м’яко кажучи. Звичайно, це викликало певні емоції не лише у мене, а й у всієї нашої команди.

Перебуваючи в запалі емоцій, я зробив помилку, відмахнувшись від суперника в неігровому епізоді. Я не до кінця пам’ятаю той момент, емоції просто переповнювали мене.

У будь-якому випадку, я вважаю своїм обов’язком принести вибачення гравцеві суперника Дієго Сантосу за негідну поведінку, а також головному судді Сергію Чистову. Я не хотів застосовувати фізичну силу до арбітра, просто висловив свою думку з приводу його роботи в цій зустрічі.

Виною всьому мій характер і почуття підвищеної справедливості. Футбол – це моє життя. Коли я стикаюся з несправедливістю у звичайному житті, я вмію стримувати емоції. Але на футбольному полі не завжди можу опанувати себе. Відсутність ігрової практики дала про себе знати. У той же час усвідомлюю свою проблему і постійно працюю над собою. Обіцяю, що в новому для мене чемпіонаті Білорусі буду максимально стриманим – таке більше не повториться, – заявив у коментарі клубній прес-службі Євген Хачеріді.

Читайте також: Цього разу без афер? Арсенал і Мілан хочуть Чемпіона Світу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …