Не може бути! Епопею з дограванням у Першій лізі нарешті завершено

Сьогодні пройшла Конференція ПФЛ, яка нарешті розставила всі крапки над “і” у питанні майбутнього двох турнірів: Першої і Другої ліг.

За інформацією головного редактора програми Профутбол Володимира Звєрова, який працює на Раді ліг, у Другій лізі змагання завершено достроково. За рішення НЕ продовжувати боротьбу цього сезону проголосували представники 11 клубів-учасників. Шість клубів не підтримали це рішення і були готові ДОГРАТИ турнір.

Боротьба за продовження змагань у Першій лізі була куди запеклішою. У ході дискусії, що триває вже понад місяць, клуби-учасники повідомляли і про кулуарні дзвінки і тиск на клуби, і про бажання Шахтаря скористатися ситуацією у Першій лізі, щоб зберегти формат УПЛ у такому вигляді, який він є зараз (12 клубів, 2 кола), і про готовність звертатися до Лозанни.

Не зрозумілою була позиція очільника УАФ. То йшлося про його намір вплинути на клуби Першої ліги, щоб вони достроково завершили турнір. Тепер Андрій Павелко не проти, а навіть ЗА догравання, але, мовляв, все мають вирішити клуби. Президент УАФ попросив усіх підтримати Першу лігу.

Тож блукання по колу сліпого з кульгавим нарешті припинено. Отже:

Оболонь Бровар – ЗА догравання і виконання Регламенту;

ЧеркащинаЗА догравання і за обмін між лігами;

КреміньЗА продовження, але в частині боротьби за вихід до УПЛ. Інші клуби нехай відпочивають та вже готуються до наступного сезону;

Миколаїв виступив ПРОТИ догравання і проти обміну між лігами, вбачаючи проблеми з переїздами з регіону в регіон за нинішньої епідеміологічної ситуації;

АгробізнесЗА догравання

ЧорноморецьПРОТИ догравання і за припинення змагань

Металіст 1925ЗА догравання за Регламентом  або у будь-якому місті клубами, які борються за підвищення у класі (Харків, Дніпро, Запоріжжя абощо). Представник клубу Сергій Стороженко звернувся до Павелка з проханням надати слово членам Виконкому, щоб зрозуміти, чи підтримує Виконком позицію самого Павелка догравати.

ТОЖ, 11 клубів ЗА догравання. Рішення прийнято

Володимир Звєров повідомляє, що проти виступили 4 клуби. Це Авангард, Балкани, Чорноморець та Миколаїв. Утрималася Волинь. Ці клуби підкорилися рішенню більшості без агресивного спротиву.

Наступний крок відбудеться вже 12 червня. Виконком ухвалить рішення у факсовому режимі. За словами Президента ПФЛ Сергія Макарова, Виконком підтримає це рішення. Є домовленість із попереднього Виконкому.

За проєктом календаря датою поновлення змагань призначено 24 червня. Тоді планують провести перші матчі 20 туру Першої ліги. А 30-тий, останній тур сезону, відбудеться 11 серпня. Матчі проходитимуть переважно на п’ятий день. Це рішення ухвалили 17 голосами ЗА (проти нікого, 2 утримались).

Обмін між лігами

Клуби Першої ліги підтримали пропозицію Андрія Павелка про плей-оф між 15-16 командами Першої ліги та 3-ми – Другої. Обмін між Першою та УПЛ відбудеться згідно з Регламентом. З Другої ліги після завершення сезону ніхто не вилітає. Результати загального голосування: ЗА – 21, ПРОТИ – 4, УТРИМАЛИСЯ – 3. Читайте також: Футбол чи війна? Позиція клубів Першої ліги на Раді Ліг ПФЛ та недовіра до президента

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також