Матч туру в іспанській Примері відбувся із присмаком скандального рішення. Валенсія та Барселона розписали мирову 1:1. Тим самим кажани зупинили переможну ходу каталонців, яка тривала 4 матчі. Востаннє Мессі і компанія втрачали очки у гостьовому матчі проти Атлетико.

В свою чергу Валенсія вигравала у 8 матчах поспіль із різницею м’ячів 28-8. В цьому матчі Барселона очікувано більше володіла м’ячем і кружляла навколо штрафного майданчика левантійців. Втім, першими забили господарі. В середині другого тайму Хосе Гайя вдало підключився до атаки своєї команди і віддав прострільну передачу на лінії воротарського майданчика. Родріго випередив Тер Штегена і відправив м’яч у ворота.

Однак задовго до цього стався найбільш суперечливий момент матчу. М’яч після удару Мессі повністю перетнув лінію воріт Нету, але Ігнасіо Іглесіас Вільянуева разом із помічниками не змогли розгледіти тут голу. В підсумку Барселона наприкінці матчу зрівняла рахунок. Одне очко для каталонців врятував екс-валенсієць Жорді Альба.

Нічийний результат дозволив Валенсії зберегти 4-очкове відставання від Барси. Мадридський Реал попри вольову перемогу над Малагою опустився на 4-ту сходинку. Вершкових обійшов Атлетико завдяки розгрому Леванте 5:0 матрацники мають кращу різницю забитих і пропущених голів.

Це вже не перша результативна помилка, яка зіграла проти Барселони. Минулого сезону в гостьовому матчі проти Бетиса судді не зафіксували гол у виконанні Неймара. Станом на ту мить Бетис вів у рахунку 1:0. На 90-й хвилині каталонці все ж змогли врятувати той матч, рятівний гол забив Суарес.

• Леви прокинулись

Львівські Карпати набрали хорошу ігрову форму навесні. …
  • Чергове визнання Коноплянки

Євген Коноплянка вдруге поспіль потрапив до символічної збірної туру. …
  • Санчо і Ройс розтрощили Байєр

Матч проти Байєра Андрій Ярмоленко розпочав у запасі. Але і без нього шершні розпочали дуж…

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.