Не на звичному місці. Ярмоленко знову зіграв, а Вест Гем знову переміг! ВІДЕО

Українець з’явився на полі з лавки запасних

Вест Гем у матчі 20 туру АПЛ завітав у гості до Крістал Пелас. Господарі вже на 3 хвилині забили зусиллями Заа, який з-за меж штрафного майданчика пробив точно у кут воріт Фабінського – 1:0.

Команду Девіда Моєса такий початок зустрічі не вибив з психологічної рівноваги. Молотобійці досить швидко відповіли своїм голом, зрівнявши рахунок на 9 хвилині. Антоніо біля лицевої лінії дістав м’яч і відпасував у воротарський майданчик Крістал Пелас, де найспритнішим виявився Соучек – 1:1.

Переможний запал лондонців не зникав і на 25 хвилині гості вийшли вперед. Крессвел подав зі штрафного майданчика на дальню стійку воріт Гуаїти, де свою майстерність знову продемонстрував Соучек. Чех прийняв і пробив у ближній кут воріт Крістал Пелас – 1:2!

У середині другого тайму Вест Гем закріпив свою перевагу. Боуен подав з кутового на лінію воротарського, а Доусон, продавивши захисників, головою забив свій черговий м’яч сезону – 1:3!

Під завершення матчу на поле випустили Андрія Ярмоленка. Українець провів класний поєдинок у Кубку Англії, тому тренер не залишив його без ігрових хвилин у грі АПЛ.

Ексдинамівець замінив Антоніо на 83 хвилині і до кінця поєдинку грав у центрі нападу. На жаль, результативними діями Ярмоленко відзначитися не встиг.

На останніх секундах вже компенсованого до другого тайму часу Батшуаї один м’яч відквитав, але цього для здобуття очок господарям було замало – 2:3.

Шоста поспіль перемога Вест Гема в усіх турнірах! Четверта до ряду в АПЛ – команда Девіда Моєса піднімається до зони Ліги чемпіонів.