Не відповідав на відеодзвінки і за це залишить клуб. Фіаско героя Чемпіонату Європи

В його житті не може не бути скандалів.

Маріо Балотеллі не пустили на базу Брешиї, і, схоже, футболіст може більше там не з’явитися.

У 29-річного нападника чинний контракт із клубом (до 2022 року), але у разі вильоту команди із Серії А клуб може припинити співпрацю з форвардом, на що і розраховують у команді.

Попередній наставник Брешиї Еудженіо Коріні пробачав одіозному форварду його маленькі витівки (запізнення на тренування, низький темп на тренуваннях), але після звільнення лояльного тренера Балотеллі довелося працювати із Массімо Челліно, який не терпить недисциплінованість:

Балотеллі захотів тренуватися індивідуально і жодного разу не з’являвся у Zoom-конференції команди. Він каже, що перебуває у хорошій формі, але це не так. Він не на рівні підготовки своїх партнерів

Клуб запропонував нападнику дострокове розірвання угоди за згодою сторін, але той відмовився, вимагаючи компенсацію. Тому у Брешиї вирішили направити Балотеллі листа з повідомленням про звільнення.

Цього сезону на рахунку форварда 5 голів у 19 матчах Серії А. Балотеллі дуже довго вважали найперспективнішим форвардом Італії, а його дубль (і святкування) у ворота збірної Німеччини у півфіналі Чемпіонату Європи 2012 року запам’ятався футбольним вболівальникам надовго.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Читайте також: Розмінна монета? Багаторазовий Чемпіон України стане частиною гучної угоди?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також