Не все так погано? Ярмоленко допоміг Пеллегріні виграти матч життя

Вест Гем Андрія Ярмоленка у 18-му турі АПЛ зустрічався із сусідом по турнірній таблиці. Але це сусідство було не дуже приємним для обох, оскільки і Саутгемптон і Вест Гем були фактично у зоні вильоту.

Мануель Пеллегріні ще напередодні гри говорив, що матч проти Соттона може стати останнім для нього на чолі лондонців. Андрій Ярмоленко отримав пошкодження напередодні матчу минулого туру проти Арсенала, тому цей матч розпочав у запасі. На позиції українця вийшов Снодграсс. У першому таймі конкурент Ярмоленка відзначився жовтою карткою і передасистом. Роберт накинув м’яч на Форналса, який віддав під удар Альє – 1:0.

В другому таймі Вест Гем забив знову, але в момент прийому м’яча Антоніно підіграв собі рукою і це побачили арбітри VAR. На 72-й хвилині Ярмоленко вийшов на поле, українець змінив Снодграсса. Через 5 хвилин саме після обрізки українця забив Саутгемптон, але арбтір побачив фол проти ексдинамівця.

Наприкінці матчу Мануель Пеллегріні зняв автора забитого м’яча і випустив опорника. Гості грали на утримання переможного рахунку і зуміли вибороти перемогу. 1:0 Вест Гем здолав Саутгемптон і віддалився від зони вильоту на відстань 4 очок.