Домашня сторінка Актуально Не втримали Озіла. Динамо ледь не обіграло зірковий Фенербахче. ВІДЕО

9 читачів онлайн
1
18,341

Мірча Луческу продовжує готувати Динамо до єврокубкової осені

Без свого наставника, який через хворобу залишився у Києві, динамівці зіграли контрольний поєдинок із серйозним суперником – Фенербахче. Українці вийшли на гостьовий матч в експериментальному складі. В основі знайшлося місце тим, хто взагалі не грав із Вересом (отримав свій перший шанс Ерік Рамірес) або обмежився лише таймом того матчу:

Динамівці на рівних розпочали зустріч і створили перший небезпечний момент. Жерсон Родрігес наважився на дальній удар – голкіпер турецької команди Алтай кулаками відбив м’яч.

Кияни забили Фенербахче на 27 хвилині

Господарі помилилися на своїй половині поля, Циганков пасом вивів Лєднєва віч-на-віч із голкіпером турків і Богдан влучним обвідним ударом в дальній кут відкрив розмочив рахунок у матчі – 0:1!

Зіркова атака турків могла відігратися на 34 хвилині. Енер Валенсія після прекрасної передачі від Пелкаса опинився перед Денисом Бойком, але переграти українського гокліпера не зумів – сейв ногою!

Другий тайм розпочався з обміну моментами. Спочатку Циганкову забракло декількох сантиметрів, щоби переправити м’яч у сітку воріт суперника після паса Буяльського. А згодом господарі відповіли небезпечним ударом Осаї-Самуеля – Денис Бойко у стрибку перевів м’яч на кутовий.

Гол Фенербахче прийшов на 63 хвилині

Озіл закинув м’яч у штрафний майданчик Динамо на Пелкаса, Кенджора проспав ривок опонента і дозволив тому з декількох метрів пробити м’яч поміж ніг Бойку – 1:1.

Серія замін зменшила атакувальний порив команд, які намагалися організувати щось небезпечне, але постійно не вистачало останнього удару. В одному з таких епізодів Віталію Миколенку забракло декількох сантиметрів, щоби дотягнутися до м’яча після прихованого паса Дениса Гармаша.

На останніх хвилинах кияни пішли в атаку і могли вирвати перемогу. Проте, гості не вивели нікого на останній удар. Результат не важливий, адже Мірча Луческу отримав чергову порцію інформації для роздумів!

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …