Не здивували чемпіона. Ярмоленко вийшов на заміну, а Вест Гем програв Ліверпулю

Українець знову відіграв на позиції нападника

У рамках 21-го туру англійської Прем’єр-Ліги Вест Гем Юнайтед на власному полі приймав чинного чемпіона країни Ліверпуль.

Молотобійці прагнули створити сенсацію, щоб максимально наблизитися до зони Ліги чемпіонів. Натомість Ліверпуль не мав права на помилку, адже в разі поразки опинився б за межами топ-4.

Українець Андрій Ярмоленко перший тайм провів на лаві для запасних.

Перший тайм

До перерви суттєву перевагу у володінні м’ячем мали підопічні Юргена Клоппа, втім за своїм змістом гра було доволі рівною з боку обох команд. Гості створили декілька потенційно небезпечних моментів, але до реальної загрози так і не дійшло.

Другий тайм

Ключові події поєдинку відбулися вже у другому таймі. Першу небезпечну атаку у матчі організували саме господарі. За десять хвилин після початку другого тайму чудову нагоду мав гравець Вест Гема Майкл Антоніо, однак футболіста підвела реалізація. Англієць з меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

За дві хвилини форвард мерсисайдців Мохамед Салах покарав молотобійців. Єгиптянин за рахунок індивідуальних дій розібрався з суперниками у штрафному майданчику і елегантним ударом в дальній кут воріт Лукаша Фабіанского нарешті забив – 0:1!

Вихід Ярмоленка

Після цього наставник Вест Гема Девід Моєс прийняв рішення випустити Андрія Ярмоленка, який вийшов замість Пабло Форнальса.

Українець знову діяв переважно у ролі форварда. Ярмоленко увійшов у гру доволі активно, постійно шукав вільні зони та пропонував себе партнерам. Також гравець збірної України активно переміщувався з флангу на фланг, але до ефективних дій було далеко.

На 68-й хвилині Мохамед Салах оформив дубль після блискучої контратаки Ліверпуля і гольової передачі Джердана Шакірі – 0:2! На 84-й хвилині Жоржиньо Вейналдум довів рахунок до розгромного, скориставшись асистом Роберто Фірміно – 0:3!

До честі Вест Гема лондонці все ж зуміли забити свій м’яч. На 87-й хвилині Крейг Доусон замкнув подачу з кутового Аарона Крессвелла і встановив підсумковий результат на табло – 1:3! Це перша поразка Вест Гема у 2021 році. Востаннє лондонці поступалися аж 21 грудня 2020 року Челсі. Тож, історична серія у 6 поспіль перемог, на жаль, перервалася.

Статистика Ярмоленка

Українець так і не зумів пожвавити гру своєї команди. За пів години гри Ярмоленко 7 разів доторкнувся до м’яча і віддав 7 точних пасів (із 7). Втім прикрим показником є те, що він жодного разу не пробив по воротах.

Турнірні розклади

Ліверпуль піднявся на третю сходинку АПЛ, відстаючи від першого Манчестер Сіті на 7 очок і маючи гандикап від п’ятого місця у 5 пунктів. Вест Гем посідає п’яте місце, відстаючи від зони Ліги чемпіонів на 4 пункти. Позаду молотобійців є декілька команд, які за рахунок матчів, які мають у запасі, можуть обійти їх в турнірній таблиці. Це Тоттенгем, Евертон та Астон Вілла.

Ліверпуль свій наступний матч проведе в середу, 3 лютого, вдома з Брайтоном, а Вест Гем того ж дня гостюватиме в Астон Вілли.