Неадекватні фани! Уболівальники Гента жорстко наїхали на Яремчука під час матчу з Брюгге

У 16-му турі Ліги Жупіле Брюгге приїхав до Гента. За гостей зіграли обидва українці. Едуард Соболь вийшов зі старту і після першого тайму сів на лавку - Гент до перерви вже вигравав 2:0. А Роман Яремчук вийшов на поле на 60-тій хвилині після тривалої перерви, викликаної непорозумінням з тренером. Виправити ситуацію форвардові не вдалося, а от отримати порцію дивного хейту - цілком. Річ у тім, що на фанатській трибуні Гента з'явився банер, адресований Яремчуку.

Смерть зрадникам. Яремчук Юда.

Такі дії ультрас різко засудили в бельгійському клубі. У Генті заявили, що вони проти цього і попросили вибачення в українця за такі дії фанів. Сам банер доволі швидко прибрали.

Нагадаємо, Яремчук раніше дуже успішно виступав у Генті (152 матчі, 61 гол, 18 асистів), звідки і перейшов до Бенфіки у липні 2021-го. А вже з португальського клубу українець долучився до чемпіона Бельгії за рекордні для Брюгге 16 мільйонів євро.