Boxing Days у самому розпалі. В рамках 21 туру АПЛ відбулось чимало цікавих подій. Ми вже писали про вольову перемогу Ліверпуля над Лестером (2:1). Цього разу увага буде прикута до матчу МЮ із Саутгемптоном, який завершився нудними 0:0.  Але епітет “нудний” – це лише про гру. Поговорити є про що.

По-перше, це вже 4 матч поспіль без перемог для МЮ. Після сенсаційної поразки від Брістоль Сіті у Кубку Англії (2:1), манкуніанці тричі зіграли внічию. Двічі по 2:2 проти Лестера та Бернлі і тепер сухі нулі у матчі із Саутгемптоном. Кожного матчу дияволи стикаються з серйозними проблемами. У матчі з Брістоль Сіті та Лестером підопічні Моурінью втрачали перемогу на 90+3 хвилині. У матчі із Бернлі Червоні дияволи взагалі горіли 0:2 і тільки зусиллями Лінгарда, який вийшов на заміну, була здобута нічия.

По-друге, матч із Саутгемптоном вийшов дуже суперечливим. Арбітр мав усі підстави на 40 хвилині ставити пенальті в сторону воріт Саутгемптона, оскільки захисник Йошида зіграв рукою у штрафному майданчику. Суддя напевно не розгледів епізод, і тому 11-метрового удару не було призначено.

На 80-й хвилині перемогу МЮ вграв Погба! Після розіграшу штрафного Матич бив по воротах Саутгемптона: кіпер не дотягувався до м’яча… М’яч летів у сітку… Але його торкнувся Погба, який був у офсайді. Яка ж дурниця! Звичайно, що арбітр гол скасував.

По-третє, в цьому в матчі манкуніанці втратили своїх ключових гравців – Лукаку та Ібрагімовича. Вже на 8-й хвилині Лукаку потребував допомоги медиків. Після жорсткого зіткнення головами з Худтом, бельгійцю знадобилась киснева маска та ноші, щоби залишити поле.

Я не знаю,- сказав Моурінью – про строки повернення Лукаку на поле. Я знаю, що зазвичай погані новини приходять негайно, поки їх не було. Але те, як він залишав поле, наштовхує на думки, що це проблема не на один матч.

На цьому проблеми МЮ не завершились. Після матчу стало відомо, що Златан Ібрагімович також вибув на тривалий строк через проблеми з коліном. Коментарі головного тренера з цього приводу:

Златан вибув на місяць. Це все те ж коліно. Неймовірна проблема, 37-річний чоловік, лев, як він каже, справжній лев, але це непросто. Він повернувся ненадовго і вибув на один місяць.

Окрім цих двох травм, є всі підстави вважати, що Ешлі Янг може бути покараний футбольною асоціацією за грубу гру (пізніше його дискваліфікували на 3 матчі – ред.). Так, під час виконання кутового, він декілька разів поглянув вбік рефері і коли усвідомив, що арбітр в його бік не дивиться, вдарив ліктем гравця Саутгемптона Тадича просто у живіт. Цей епізод викликав справжній резонанс серед вболівальників.

Дуже цікаво, як Жозе Моурінью зможе впоратись із кадровими та психологічними проблемами. Наступний матч МЮ зіграє 1 січня проти Евертона, де можна буде дізнатись відповіді на всі питання.

Завантажте більше за Женжеруха Петро

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Баварія 1:2 Реал. Краш-тест німецької Машини

Мюнхенці напоролись на граблі минулорічної моделі. У сезоні 16/17 в рамках чвертьфіналу Ба…