Неймовірна краса! Дженоа Шевченка програє Ювентусу через шедевральний сухий лист. ВІДЕО

У 16-му турі чемпіонату Італії на Дженоа Шевченка чекало чергове випробування грандом. Цього разу суперником команди українця став Ювентус.

Поєдинок для Дженоа розпочався невдало. Куадрадо вочевидь надихнувся м’ячем Хакана Чалханоглу, який турецький футболіст забив прямим ударом з кутового, і вирішив його повторити. Колумбієць від кутового прапорця розкішним пострілом закрутив м’яч у дальній кут – 1:0. Фантастичний гол у виконанні гравця Ювентуса.На 38-й хвилині туринці дивом не забили вдруге. Спочатку, після подачі лівого флангу Де Лігт з меж воротарської зони головою розстрілював ворота Дженоа, але Сірігу відбив перед собою. Першим на добиванні був Мората, який намагався заштовхнути м’яч у ворота. Проте знову чудова гра голкіпера генуезців врятувала їх від пропущеного м’яча.

На останній хвилині першого тайму Мората майже з лінії воротарського майданчика сильним ударом замкнув простріл з лівого флангу – знову фантастична гра Сірігу.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася.По перерві все той же Мората пробив з меж штрафного майданчика, та Сірігу вкотре здійснив ефектний сейв.

На 65-й хвилині Дібала вийшов віч-на-віч із Сірігу, але зірка Ювентуса не зміг пробити голкіпера, який просто феєрив у цьому поєдинку.

На 82-й хвилині Ювентус нарешті зумів пробити Сірігу. Дібала з меж штрафного майданчика потужним ударом у кут воріт прошив 34-річного воротаря – 2:0.

Протягом усієї зустрічі підопічні Шевченка не завдали жодного удару по воротах.

Після цього матчу в Дженоа залишається 10 очок. Команда Шевченка продовжує перебувати в зоні вильоту. Від бажаного 17-го місця генуезців відділяє 2 пункти.