Неймовірний гол. Бразильський форвард-підліток вражає шедевром в офіційному матчі. ВІДЕО

У 15-ть років так забивати може не кожен

Палмейрас U20 напередодні провів переможний матч чвертьфіналу Юніорського Кубка Сан-Паулу. Суперник – Оесте – скласти конкуренції не зміг. Ще у першому таймі гості пропустили чотири м'ячі. Один із голів заслуговує на окрему увагу. Форвард Палмейраса Філіпе Ендрік проявив неабиякий хист – упіймав м'яч лівою у торкання після гри оборонця головою і пробив через себе з-за меж штрафного майданчика. Гол уже зібрав понад мільон переглядів у твіттері ESPN FC.

У підсумку Палмейрас переміг 5:2. Наступний матч зелених в Юніорському Кубку – дербі з Сан-Паулу.

За самим Ендріком вже тривалий час стежать скаути європейських грандів. Більше голів центрального нападника тут: