Домашня сторінка Актуально Неймар: Хочу, щоб маленький хлопчик всередині мене залишився живий

Неймар: Хочу, щоб маленький хлопчик всередині мене залишився живий

0 читачів онлайн
0
868

Він чи не найбільше піддавався критиці на останньому Чемпіонаті світу. Чимало журналістів та футбольних аналітиків кепкували щодо частих симуляцій бразильця. Неймар відповів усім критикам відео-зверненням, в якому детально пояснив свою поведінку і часті падіння під час матчу.

Усередині мене, як і раніше, маленький хлопчик. Іноді він засліплює всіх величчю, іноді – дратує. Я борюся за те, щоб цей хлопчик залишався живим. Можливо, ви думаєте, що я занадто часто падаю на газон. Але правда в тому, що я не падаю – я розпадаюсь на частини. І це ранить сильніше, ніж те, коли тобі наступають на гомілкостоп, хоча ти тільки що переніс операцію.

Мені знадобився час, щоб прийняти вашу критику. Знадобився час, щоб подивитися на себе в дзеркало і стати новою людиною. Але тепер я тут, і моє серце широко відчинене. Я впав, але тільки той, хто впав, може піднятися. Ви можете, як і раніше, кидати в мене каміння. Або ви можете відкласти камені в бік і допомогти мені піднятися. Тому що, друже, коли я встану на ноги – вся країна підніметься разом зі мною.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Десна провела майстер-клас Колосу. Пекельний фінал матчу. ВІДЕО

Чернігівці здобули впевнену перемогу і продовжують боротьбу за срібло …