Неймар тролить Голанда і виводить ПСЖ у чвертьфінал Ліги Чемпіонів

Коронавірус дістався європейського футболу, але матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів все ж відбулися. ПСЖ приймав дортмундську Боруссію.

Неймар — домашній гравець

У Парижі перший тайм був повністю за ПСЖ. Принаймні, у володінні м’ячем. Відсоток інколи доходив аж до 75 % на користь господарів. На 27-й хвилині поєдинку голом відзначився Неймар — 1:0. Бразилець забив і cвоїм святкуванням у стилі “медитації” потролив Голанда.

Примітно, що Неймар взяв участь у 38-ми результативних ударах в Лізі Чемпіонів на домашній арені (20 голів за Барселону і 8 за ПСЖ), зігравши всього 28 матчів.

Другий забитий м’яч у паризькому матчі на рахунку Берната — 2:0 після першої половини поєдинку.

ПСЖ йде далі

У другому таймі матчу перевага була на боці дортмундців. Вони більше володіли м’ячем і більше били по воротах. Боруссія мала забивати, щоб пройти до наступного етапу Ліги Чемпіонів. Ситуація ще більше погіршилася на останній хвилині матчу, коли Джан затіяв штовханину і з гравцями ПСЖ, і з тренерським штабом. Наслідок — червона картка за неспортивну поведінку.

Боруссії забракло одного забитого м’яча, аби створити сенсацію. ПСЖ перемагає за сумою двох зустрічей з рахунком 3:2 і виходить до 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.