Олександр Кучер влітку змінив клубну прописку. Захисник Шахтаря не став продовжувати контракт із гірниками, а відправився до Туреччини.

Щодо чемпіонату цієї країни прийнято вважати, що футболісти їдуть туди закінчувати. Теж саме можна було подумати і про Кучера, якому вже далеко за 30, але Олександр одразу став незамінним гравцем стартового складу і разом із Кайсериспором веде боротьбу за єврокубки.

В матчі 15 туру турецької Суперліги його клуб зустрічався із грізним Бешикташем. Чемпіону в гостях у Кайсериспора було дуже не солодко, а особливо з урахуванням того, що команда українця забила першою. На 31-й хвилині Кучер підключився до атаки своєї команди, отримав діагональ, обробив м’яч і ефектно виконав простріл. На передачу відгукнувся Булут і відкрив рахунок в матчі.

Після пропущеного голу Бешикташ почав притискати суперника до його воріт. Класний момент був у Куарежми, але португалець ударом головою поцілив у захисника, який перебував на лінії воріт. Та тиск орлів все таки вилився у результат. В компенсований арбітром час Бешикташ заробив пенальті. Тосун холоднокровно реалізував вирок – 1:1.

За декілька хвилин по перерві другу жовту картку отримав Тіаго Лопеш і Кайсериспор залишився в меншості. При цьому господарі створили декілька потенційно гоьових атак. Надалі ситуацією володів Бешикташ і найближчим до взяття воріт був Бабель, але йому бракувало влучності.

Кайсериспор втримав нічию і здобув вкрай важливі очки в боротьбі за єврокубки.

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…