Домашня сторінка Актуально Неймовірний Довбик тягне СК Дніпро-1. Ворскла в більшості втрачає перемогу

Неймовірний Довбик тягне СК Дніпро-1. Ворскла в більшості втрачає перемогу

7 читачів онлайн
2
22,177

Полтавська Ворскла після невдачі у Фінляндії вдома приймала СК Дніпро-1

Команда Юрія Максимова готується до матчу-відповіді з КуПСом, але завдання перемагати в УПЛ ніхто не знімав. Полтавці вийшли на поєдинок із підопічними Ігоря Йовічевича у макимально бойовому настрої і свій намір перемагати показали одразу. Вже на 7 хвилині Руслан Степанюк наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і не прогадав. Новачок-голкіпер дніпрян Євген Паст не зрозумів траєкторію польоту м’яча і лише поглядом провів його у сітку власних воріт – 1:0!

Фото ФК Ворскла Полтава

Господарі могли незабаром забити і другий м’яч у сітку воріт СК Дніпро-1, але Паст із допомогою поперечки відбив удар Давида Пуцліна.

Ворскла у першому таймі діяла цікавіше за гостей, але свій шанс команда Йовічевича теж мала. На 31 хвилині Артем Довбик після передачі Микити Кравченка з близької відстані розстрілював ворота Дмитра Різника, але голкіпер полтавського клубу ногою зумів відбити удар нападника збірної України – сейв.

Другий тайм теж розпочався для дніпрян із неприємностей

Капітан гостей упродовж 10 хвилин отримав дві жовті картки… Дуже великі запитання до арбітра зустрічі Юрія Іванова стосовно другого попередження захисника. Удар долі футболісти СК Дніпро-1 зустріли гідно. Вже за 3 хвилини після вилучення Логінова гості зрівняли рахунок! Ігор Пердута обрізався на фланзі власної половини поля, Невен Джурасек і Маріо Чуже миттєво доставили м’яч Довбику, який на замасі прибрав Сергія Яворського і пробив у дальній кут воріт Різника – 1:1.

Артем Довбик, фото СК Дніпро-1

Ворскла у більшості пішла в атаку і досить швидко повернула собі перевагу в рахунку. Пердута закинув м’яч у штрафний майданчик гостей на Івана Пешича, якого в боротьбі випередив Олександр Сваток. Все б нічого, але захисник дніпрян, вибиваючи м’яч, перекинув Паста і поцілив у власні ворота. Володимир Адамюк у відчайдушному стрибку не встиг врятувати СК Дніпро-1 – автогол, 2:1!

У моменті, коли полтавці організовували атаку, був офсайд! Проте, ВАР у цьому матчі застосовували у режимі офлайн, виконуючи завдання підготовки рефері, без можливості впливати на перебіг подій у зустрічі. Другий сезон поспіль ця технологія перші три тури УПЛ не працює онлайн…

VAR міг допомогти арбітру і на 72 хвилині. Олександр Назаренко вивів Довбика (у нападника команди Йовічевича був офсайд, який проґавили арбітри) віч-на-віч із Різником і форвард свій шанс не змарнував – 2:2!

Могли полтавці вирвати три очки, та Пешич змарнував свої моменти, не влучивши у ворота із забійної позиції!  А в компенсований до другого тайму час Паст потягнув удар Луїзау з кута воріт дніпрян.

Ворскла вдруге зі старту сезону втрачає перемогу, виграчи по ходу матчу!