Неймовірний Мілан шокує Ювентус. 3 голи за 6 хвилин і Роналду на колінах. ВІДЕО

Центральний матч 31-го туру чемпіонату Італії. Мілан приймав Ювентус.

У туринців перед цим матчем була одна серйозна втрата: Дібала відбував дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Замість нього на позиції центрального нападника вийшов Ігуаїн.

У Мілана у порівнянні з попереднім матчем з Лаціо, в якому червоно-чорні перемогли з рахунком 3:0, були лише дві зміни. Замість Чалханоглу ліворуч у півзахисті вийшов Ребіч, а в центрі на позиції Бонавентури з’явився Лукас Пакета.

Перший гольовий момент створили саме гості:

Куадрадо подав до штрафного майданчика, Доннарумма помилився на виході, і Бонуччі міг забивати у порожні ворота, але не зміг дотягнутися головою до м’яча. Вже за декілька хвилин Ювентус створив ще один момент біля воріт Мілана. Роналду прийняв м’яч на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика і пробив у дальній кут. М’яч пройшов у декількох сантиметрах біля стійки.

Відповісти Мілан зумів лише всередині першого тайму. Ернандес прострілив з флангу на 11 метрів, де був Ібрагімович. Шведський нападник в дотик пробив у лівий кут, але удар вийшов заслабкий, тож Щенсний без проблем забрав м’яч до рук.

Ювентус справляв краще враження, але реалізувати перевагу у забиті м’ячі у першій половині зустрічі туринці не змогли. Наприкінці тайму Ібрагімович вийшов віч-на-віч із Щенсним і зумів переграти польського голкіпера. Та в цьому моменті арбітр зафіксував положення поза грою. Після першого тайму на табло залишилися нулі.

Та вже на початку другої половини зустрічі Ювентус таки забив!

Рабіо протягнув м’яч з середини поля, накрутивши при цьому декількох суперників, перед штрафним майданчиком змістився до центра і пробив точнісінько у ліву дев’ятку, без шансів для Доннарумми – 0:1.

За декілька хвилин Ювентус забив удруге. Куадрадо довгим пасом за спину центральним захисникам господарів вивів на ворота Роналду. Явна помилка Романьйолі і К’яєра, які пішли на м’яч і завадили один одному зіграти. Португалець без проблем переграв голкіпера Мілана – 0:2.

Здавалося, що інтрига в цьому матчі померла…

Однак, на 62-й хвилині Мілан отримав право пробивати пенальті. М’яч влучив в руку Бонуччі, і після перегляду ВАР арбітр вказав на позначку. До удару підійшов Ібрагімович, який потужно пробив у лівий кут – 1:2.

Ще за 4 хвилини Россонері зрівняли рахунок. Кессі чудово зіграв в стіночку з Ібрагімовичем у штрафному майданчику і вийшов на ударну позицію. Півзахисник Мілана з 10 метрів завдав потужного удару по центру воріт, а Щенсний стрибнув у кут – 2:2.

За хвилину господарі поля забили ще раз. Цього разу відзначився Рафаель Леау, який з’явився на полі на 60-й хвилині матчу. Півзахисник перехопив м’яч в центрі, протягнув до штрафного майданчика і пробив у ближній кут воріт, Щенсний знову не зреагував – 3:2.

В другому таймі Мілан був не схожий на ту команду, яка була в таймі першому. Россонері гостро діяли в атаці. Ребич змарнував вихід віч-на-віч. Однак, хорватський футболіст таки забив, хоч і не без допомоги захисників Ювентуса. Алекс Сандро, який вийшов на 77-й хвилині, вже на 80-тій примудрився привезти гол у свої ворота. Захисник виконав небезпечну діагональ вздовж власного штрафного майданчика, м’яч перехопив Бонавентура і відпасував на 11 метрів на вільного Ребича. Удар хорвата в один дотик і рахунок став – 4:2!

У доданий до основного час Роналду забив ще раз, але арбітр зафіксував у Кріштіану офсайд.

4:2 фантастична перемога Мілана у матчі з лідером. Після цієї звитяги Мілан набирає 49 балів і піднімається на 5-ту сходинку. Щоправда, свої матчі ще не грали Наполі та Рома, у яких по 48 очок. Ювентус після цієї поразки залишається на вершині турнірної таблиці, маючи відрив від Лаціо у 7 пунктів.

Читайте також: Трансферна битва в Манчестері. Сіті і Юнайтед посперечаються за кривдника збірної України та Фонсеці знайшли заміну. Зірковий тренер-фіналіст ЛЧ може вже скоро очолити Рому