Домашня сторінка Ексклюзив Нема місця Малиновському!? Чого можна очікувати від збірної України Олександра Петракова?

Нема місця Малиновському!? Чого можна очікувати від збірної України Олександра Петракова?

2 читачів онлайн
8
56,673

У збірній України назрівають певні зміни

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE проаналізував, як зміниться схема гри збірної України при новому головному тренері. А також хто з футболістів може зіграти у матчі з Казахстаном.

Пряма мова:

З огляду на те, як грав Олександр Петраков у своїх попередніх командах, я так розумію, що гра з Казахстаном буде силова. Гра, у порівнянні з командою Шевченка, десь трохи зміниться. Наскільки я розумію, у своїх поєдинках Олександр Петраков використовує ідею трьох центральних захисників.

Тому я не виключаю, що там само буде і в матчі з Казахстаном. Буде три центральні захисники: Матвієнко, Забарний, а третім буде або Кривцов, або Сирота. Крайні оборонці: Караваєв – праворуч, Соболь – ліворуч.

10-ку, скоріше за все, гратиме Буяльський, бо він зараз перебуває у чудовій формі і суттєво виділяється на фоні усіх інших футболістів чемпіонату України. Чистого опорника зіграє Сидорчук, а поруч із ним, напевно, розташується Зінченко.

У воротах П’ятов. Вінгери: Циганков ліворуч, праворуч Ярмоленко. А на вістрі атаки Яремчук, якщо буде здоровий. Якщо ж ні, то тренерський штаб може використати Данила Сікана. Крім того, лівого вінгера може зіграти Зубков. Не назвав я Малиновського, справді. Просто, швидше за все, розраховуватимуть на Буяльського. А Малиновський гратиме нижче, там, де Зінченко. Я не виключаю можливості, що або Зінченко, або Малиновський залишиться в запасі на гру з Казахстаном.

Нагадаємо, збірна України 1-го вересня зіграє з Казахстаном у Нур-Султані у рамках відбору до Чемпіонату світу 2022 року.

Читайте також: У Серії А тепер новий Пірло! Розкішний гол молодого таланта Мілана вразив усю Італію. ВІДЕО

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …