Немає майбутнього? Луческу розповів про труднощі з деякими легіонерами і травмованих у Динамо

Тренер киян поділився думками про найбільш обговорюваних легіонерів

Мірча Луческу після поєдинку з Минаєм на пресконференції розповів про травмованих у Динамо та поділився думками стосовно Міккеля Дуелунда та Франа Соля, яких останнім часом ЗМІ відправляють в інші клуби.

Пряма мова далі:

Що стосується травмованих, то Попов, сподіваюся, вже з понеділка повернеться до загальної групи, а Тимчик наступного тижня почне індивідуально займатися біговими вправами. Про Бурду ви й самі знаєте. Він вибув надовго. Родрігес учора на тренуванні отримав сильний удар. І я вирішив не ризикувати, дати йому відпочити. Завтра він буде тренуватися в загальній групі.

Щодо можливих трансферів Дуелунда і Соля. Преса, напевно, знає краще, ніж я, що відбувається в команді. Проблема в тому, що їх не було у моєму розпорядженні на початку та по ходу тренувального процесу, тому я не встиг зрозуміти, що Фран Соль та Міккель Дуелунд можуть дати Динамо в майбутньому. У нас багато гравців, і це доволі важка ситуація. Зараз буде гра з Гентом, після якої ми подивимося, що робити далі. Я гравців ніколи не виганяю. Але коли на тренуванні 27-28 людей, то дуже важко. Проте, я намагаюся міняти вправи, щоб футболістам було цікаво тренуватися. Ті хлопці, які хочуть залишатися в команді та витримувати конкуренцію, то вони, звичайно, залишаються. Ті ж, хто хоче постійно грати, чого я не можу гарантувати, йдуть.

Фото ФК Динамо Київ

Знаю, що в українській та румунській пресі писали про мою розмову з Кравцем, що є неправдою. Він прийшов до Динамо, але потім побачив, що тут велика конкуренція, і, отримавши хорошу пропозицію з Туреччини, вирішив повернутися туди. Тому ми потиснули один одному руки та розійшлися по-хорошому. Та ж сама ситуація з Алібековим, який хотів бути ближче до рідних, і я дав добро на його перехід.

Дуже важливо, щоб тренер розумів футболіста. Я ніколи не заважав гравцю, який хотів піти, ні перед ким не закривав двері. Кар’єра футболіста дуже коротка, сім-вісім років на високому рівні, тому я не хочу нікому заважати продовжувати кар’єру в іншому місці, – цитує тренер Динамо офіційний сайт киян.

Читайте також: Звитяга в Турині. Аталанта круто розпочинає сезон у Серії А

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також