Немає підстав: позиція Шахтаря по ситуації Ісмаїлі – Бурда

Зіграє Ісмаїлі проти Динамо, чи ні?

Фото ФК Шахтар

Це залежить від того, наскільки суворою буде кара для захисника Шахтаря.

Трішки передісторії. Бразилець отримав червону картку за удар суперника в обличчя у компенсований час матчу за Суперкубок України проти Динамо (кияни перемогли 1:0).

Згідно з дисциплінарними нормами – це дискваліфікація від 3 матчів. За інформацією FootballHub, арбітр зустрічі Костянтин Труханов у протоколі вказав про удар суперника.

Схоже, Ісмаїлі пропустить матч проти FC Dynamo Kyiv⚡Бразилець був вилучений за удар суперника в обличчя. Згідно з…

Опубліковано FootballHub Вівторок, 24 липня 2018 р.

У Шахтарі вважають, що немає підстав карати Ісмаїлі більше, ніж на один матч.

Згідно з регламентом змагань, в арбітра є тільки 60 хвилин, щоб відправити в УПЛ та ФФУ свій рапорт, – каже керівник юридичної служби Шахтаря Андрій Харитончук. – Незважаючи на це, повний рапорт з усіма поясненнями ми отримали сьогодні після обіду. Він датований 23 липня, тобто, двома днями пізніше самої гри.

У рапорті зазначається, що футболіст Ісмаїлі був вилучений за агресивну поведінку на 90+5 хвилині, йому показали червону картку. Далі ми уважно покадрово переглянули весь епізод. Футболіст Шахтаря Тотовицький лежить на газоні, несподівано його штовхають два футболісти Динамо – Кенджора і Кадар.

З цього моменту починається бійка: Ісмаїлі виштовхують, він намагається вивільнитися, і футболіст Бурда опиняється на газоні. Один матч Ісмаїлі й так має пропустити, оскільки рішення про червону картку вже було винесено арбітром.

Немає ніяких підстав накладати додаткові санкції на Ісмаїлі. Ми очікуємо рішення КДК і сподіваємося, що комітет подивиться епізод покадрово і розбереться, – підкреслює Харитончук.

А що скаже КДК? Рішення очікується до матчу 2-го туру УПЛ між Шахтарем і Арсеналом, який пройде 29 липня.

Матч Динамо – Шахтар відбудеться 3 серпня у Києві.