Неочікувана роз’язка. Шахтар на Сан-Сіро шокує Аталанту!

Донецький Шахтар на виїзді зіграв з дебютантом Ліги Чемпіонів Аталантою.

Початок матчу Аталанти і Шахтаря на Сан-Сіро можна назвати справжніми емоційними гойдалками. Італійська команда з перших хвилин захопила ініціативу і вже на 14 хвилині мала виходити вперед у рахунку. Ілічич перехопив м’яч, віддав у штрафний майданчик на Гомеса, який п’ятою повернув на того ж Ілічича – зачаклований Сергій Кривцов вирішив перервати класну комбінацію господарів підкатом, але в м’яч не зіграв. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку (потім впевнився за допомогою колег з відеоповторами). Сам постраждалий і підійшов виконувати пенальті – удар точно в кут, куди полетів Андрій Пятов! Крутий сейв від голкіпера гірників і рахунок залишився 0:0!

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Шахтар одразу ж спробував відповісти. Українська команда непогано затисла Аталанту, але до гольової нагоди цей тиск так і не призвів.

Господарі зрозуміли, що захищатися з гірниками важче, ніж атакувати і пішли в атаку. Підопічні Гасперіні буквально переїхали Шахтар і на 28 хвилині досягли свого. Спочатку Де Руун не скористався прекрасним пасом від партнера і пробив у стійку воріт Шахтаря, але атака продовжилася і за декілька миттєвостей Сапата потрапив у обійми партнерів. Хатебур  подачею знайшов на дальній стійці Сапату, який перестрибнув Кривцова і переправив м’яч в порожні ворота Пятова, який помилився на виході – 1:0!

Аталанта заспокоїлася і за це була покарана на 40 хвилині. Алан Патрік ідеальним пасом вивів Мораєса віч-на-віч з Голліні – нападник збірної України голкіпера італійців обіграв і влучив у порожні ворота господарів – 1:1.

Перед свистком на перерву Марлос міг взагалі зіпсувати настрій вболівальникам команди Малиновського. Півзахисник гостей взявся виконувати штрафний з небезпечної відставні і лише поперечка врятувала Аталанту від другого пропущеного м’яча.

У другому таймі команди продовжили свою рівну гру. Це не могло влаштовувати тренера номінальних господарів Гасперіні, тому він вдався до замін. Вже на 56 хвилині на полі з’явився Руслан Малиновський. Українець, який є вихованцем Шахтаря так ні разу і не зіграв за основу донецької команди, і от його зустріч з “рідною” командою в Лізі Чемпіонів.

Продовжив тероризувати захист Шахтаря Дуван Сапата. Переможцем у дуелях з форвардом Аталанти у Шахтаря виходив лише Пятов, який на 68 хвилині врятував свою команду після вихочу віч-на-віч з форвардом італійців.

Вже у компенсований арбтіром час партнери Малиновського створили ще один класний момент. Гомес із Муріелем втекли в контратаку, яки в підсумку завершив ударом капітан Аталанти. Пятов із кута м’яч потягнув.

Аталанта спробувала з останніх сил достинути Шахтар, але поплатилася. Компесований час вже вийшов, але арбітр дав гірникам провести контратаку, в якій Додо обіграв опонента і віддав на Соломона, який не без фарту обіграв захисника і пробив у кут воріт Голліні – 1:2!

Шахтар у складному протистоянні досягає максимального результати і попри гру робить своїх фанатів щасливими!