Неочікувано! Гол Гармаша не допоміг Україні здолати середняка Хорватії. ВІДЕО

Збірна України під час підготовки до плей-оф відбору на ЧС-2022 провела товариський матч з Рієкою.

На зустріч із хорватами Олександр Петраков випустив абсолютно нових 11 гравців, порівняно з поєдинком з Емполі.

Зі стартових хвилин українці взяли м’яч під контроль і намагалися будувати свої позиційні атаки. Але знайти прогалину в захисті хорватів було не так просто. На 17-й хвилині зустрічі підопічним Петракова вдалося створити перший небезпечний момент. Конопля з правого флангу навісив до штрафного майданчика на Буяльського, який з близької відстані пробив злету. Удар у гравця Динамо вийшов заслабким і по центру воріт – голкіпер Рієки спокійно забрав м’яч до рук.

У середині першого тайму збірній України вдалося забити. Буяльський з правого флангу виконав точну подачу на Дениса Гармаша, який злету з меж штрафного майданчика вколотив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Але вже на 37-й хвилині господарі поля відігралися. Після передачі до штрафного майданчика Матей Вук вибіг з-за спини Валерія Бондаря і пробив у дальній кут. М’яч влучив у стійку і відлетів назад до гравця Рієка, який знову випередив центрального захисника збірної України. З другої спроби Вук вирішив не пробивати, а прострілити до воротарської зони на партнера по команді Йосипа Дрмича і не прогадав. Нападник Рієки з декількох метрів пробив під поперечку – без шансів для Бущана – 1:1.

На старті другого тайму українці забили, але гол скасували через положення поза грою у Бєсєдіна. Під час обіграшу у стіночку з Буяльським нападник збірної України забіг у офсайд.

На 55-й хвилині Тарас Качараба змарнував супернагоду, щоби відзначитися. Після подачі кутового голкіпер Рієки помилився на виході і захисник Славії з декількох метрів пробивав у порожні ворота. Та, на жаль, м’яч зрізався з ноги в українського оборонця - і він схибив.

Синьо-жовті продовжували тиснути на ворота Рієки, але створити щось по-справжньому небезпечне не виходило. На 73-й хвилині з меж штрафної зони з лівої завдавав удару Бєсєдін, але він пробив точно у руки голкіперу.

Наприкінці зустрічі Олександр Петраков випустив на заміну Михайла Мудрика і це значно пожвавило гру національної команди. На 84-й хвилині Мудрик обіграв 4-х захисників Рієки, увірвався до штрафного майданчика і пробив у дальній кут. Голкіпер у стрибку дістав м’яч.

На цей небезпечний момент господарі відповіли своєю гострою нагодою. Стойкович змістився з правого флангу до центра, з лінії штрафного майданчика стріляв у лівий від себе кут і лише стійка врятувала збірну України від пропущеного м’яча.

Попри перевагу, збірна України так і не змогла вирвати перемогу у цій зустрічі.