Неочікуваний кінець. “Улюбленець” вболівальників підставляє Шахтар Вернидуба у Лізі Європи

Шахтар Солігорськ приймав молдовський Сфинтул Георге у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Для Юрія Вернидуба це був дебютний поєдинок в єврокубках чолі білоруського клубу.

З перших хвилин солігорський Шахтар активно кинувся в атаку і майже одразу мав гарну нагоду, щоби забити. Після подачі з кутового небезпечно пробивав Подстрєлов, м’яч летів у кут воріт, але захисник гостей прийняв удар на себе.

У середині тайму команда Вернидуба залишилася в меншості. Бодул небезпечно зіграв у підкаті проти лівого захисника гостей і отримав пряму червону картку. Після цього Шахтар продовжив грати першим номером, але забити білоруси так і не змогли.

У другій половині зустрічі ситуація на полі дещо змінилася. Гості зуміли вирівняти гру і навіть створили небезпечний момент біля воріт Шахтаря. Волков підхопив м’яч на лівому фланзі після помилки Хадаркевича, увійшов до штрафного майданчика і пробив у ближній кут воріт солігорйів. Гутор без проблем відбив цей м’яч.

Більше по-справжньому небезпечних моментів команди не створили. І гра перейшла в екстратайми.

Було помітно, що обидві команди дуже втомилися і грали відверто на відбій. Максимум, доходило до неточних ударів з далекої відстані.

Цікавий момент трапився наприкінці другого екстратайму. Тренер Сфинтула хотів замінити голкіпера для серії післяматчевих пенальті. Проте гравці Шахтаря навмисне тримали м’яч під контролем і не давали йому вийти за межі поля. Заміна так і не відбулася.

У серії післяматчевих пенальті Сфинтул переміг Шахтар з рахунком 4:1 (за господарів схибили Джахшибаєв та Сотніков). Підопічні Вернидуба вилітають з кваліфікації Ліги Європи від команди, у перемогу якої перед цим матчем ніхто не вірив…