Неодноразово рятував та відбив пенальті. Лунін запалив за Реал в Ла Лізі. ВІДЕО

Після матчу з мадридським Атлетико Лунін отримав ще один шанс зіграти у Ла Лізі за Реал.

Як і казав Карло Анчелотті, український голкіпер вийшов в основі на матч 37-го туру чемпіонату Іспанії проти Кадіса.

Уже на 5-й хвилині зустрічі Лунін продемонстрував своє вміння, коли спокійно забрав до рук м'яч після потужного удару Рубена Алькараса з-за меж штрафного майданчика.

І після цього саме українець вкиданням розпочав гольову атаку Реала, хоч ключову роль у ній зіграв інший гравець королівського клубу. Родріго підхопив м’яч на лівому фланзі, пройшов повз 4-х захисників до штрафного майданчика Кадіса і викотив під удар Маріано Діасу, якому лише залишалося підставити ногу і переправити м’яч у сітку воріт – 0:1.

На 13-й хвилині зустрічі Кадіс був близький, щоби відігратися. Негредо прокинув Мілітао і вийшов віч-на-віч із Луніним. Але замість удару нападник господарів вирішив викотити на порожні ворота партнеру по команді. Його задум прочитав Начо, який врятував від пропущеного м’яча Луніна і Реал.

Утім, на 37-й хвилині український голкіпер таки пропустив. Собріно вдало зіграв на підбиранні біля штрафного майданчика Реала, змістився ближче до воріт і завдав потужного удару. На жаль для Луніна, м’яч влучив у Мілітао, змінив траєкторію, влучив у поперечку і від неї залетів у ворота. Без шансів для українця – 1:1.

На 60-й хвилині зустрічі у ворота Реала призначили пенальті. Негредо вибіг віч-на-віч із Луніним, намагався протикнути повз українця. Той відбив, але за інерцією скосив нападника Кадіса і арбітр зустрічі призначив пенальті. Виконувати одинадцятиметровий взявся Негредо, та переграти Луніна не зумів. Український воротар вгадав напрям польоту м’яч і в ефектному стрибку відбив його.

На 67-й хвилині Лунін знову виграв дуель в Негредо. Цього разу форвард господарів увірвався до штрафного майданчика Реала, на замасі прибрав Начо і з лівої майже з лінії воротарської зони пробив по воротах. Український голкіпер Реала відбив ногами.

Ще за три хвилини наш воротар на куражі парирував удар головою від Негредо з декількох метрів.

Більше небезпечних моментів у цьому поєдинку обидві команди не створили. До слова Луніна було визнано найкращим гравцем поєдинку (King of the match).

А ось завершення гри виявилося щонайменше дивним. Арбітр додав до основного часу 6 хвилин, адже були певні затримки і перерва на попити води. Команди переграли доданий час і на 7-й компенсованій хвилині сталося щось незрозуміле. Карвахаль у власному штрафному майданчику влетів у центрального захисника Кадіса Фалі і арбітр зустрічі Матео Лаос свиснув фол. Потім суддя взяв м’яч до рук і... дав фінальний свисток. Після перегляду VAR було помітно, що Карвахаль сфолив проти Фалі і мав бути призначений пенальті, але арбітр уже завершив матч... Чекаємо на рішення щодо дій рефері.