Несподіванка для Зінченка і шок Гвардіоли. Ман Сіті ганьбиться у матчі з Лідсом

У 31-му турі АПЛ Манчестер Сіті зустрічався з Лідсом

Українець в основі

Пеп Гвардіола підготував несподіванку для Олександра Зінченка. Українець вийшов у стартовому складі, але не на позиції лівого захисника, а у центрі півзахисту.

Перший тайм

У першому таймі містяни переважали суперника в усіх компонентах гри. Підопічні Гвардіоли нанесли аж 11 ударів по воротах Лідса, але жоден із цих ударів не дав результату. Натомість гості лише одного разу пробили по воротах Едерсона, але цей удар став результативним. На 42-й хвилині голом відзначився Даллас. Але вже за 3 хвилини настрій у Марсело Б’єлси значно погіршився через жорстку гру капітана його команди. Купер грубо проїхався ногою по коліну Жезуса, суддя показав захиснику Лідса жовту картку, але після перегляду відеоповтору вилучив Купера.

Олександр Зінченко був активним у першому таймі, намагався шукати м’яч та вільні зони. Частенько мінявся позиціями з Фернандіньйо та Стерлінгом. Українець виконував більшість кутових та штрафних ударів. Також варто звернути увагу на те, як зіграв його конкурент на лівому фланзі оборони: Менді двічі невпевнено діяв у захисті, після чого його опонент робив небезпечні простріли у штрафний майданчик.

Другий тайм

На початку другого тайму Гвардіола замінив Аке на Гюндогана, чим повністю змінив схему. Фернандіньйо перейшов на позицію центрального захисника, Зінченко змістився ліворуч в оборону, а Менді став лівим півзахисником.

Українець міг зрівнювати рахунок, але з хорошим дальнім ударом Зінченка впорався воротар Лідса Мельє. Численні атаки Манчестер Сіті дали свої плоди на 76-й хвилині. Торрес з передачі Сілви зрівняв рахунок у матчі.

Містяни кинули усі сили в атаку і поплатилися за це. Канселу та Гюндоган удвох не змогли накрити Аліоскі, який віддав хорошу передачу на Далласа, нападник Лідса втік від Стоунза та Фернандіньйо і пробив поміж ніг Едерсону. 1:2 — Марсело Б’єлса обігрує Хосепа Гвардіолу.

Олександр Зінченко був одним із найкращих на полі. Це демонструє і оцінка за матч від аналітичного порталу SofaScore 7.7. Такий же бал отримав Жоау Канселу. У інших гравців Манчестер Сіті оцінки нижчі.